Blog

Jakie oświetlenie wybrać do sypialni?
Sypialnia jest pomieszczeniem, w którym przebywamy głównie po zachodzie słońca. Sztuczne oświetlenie zatem jest w niej niezbędne. Jak je zaprojektować, aby sypialnia była funkcjonalna, a jej wystrój sprzyjał odpoczynkowi?
Czytaj więcej
Jak dobrać zasilacz do taśmy LED?
Coraz popularniejsze taśmy LED wykorzystywane do oświetlania pomieszczeń, nie mogą być podłączone bezpośrednio do gniazd elektrycznych z napięciem 230 V. Niezbędne jest zastosowanie odpowiedniego zasilacza. Jak go dobrać do taśmy LED?
Czytaj więcej
Jak dobrać żarówkę LED do pomieszczenia?
Żarówki LED cieszą się bardzo dużą popularnością wśród użytkowników. Wpływ ma na to nie tylko ich energooszczędność i żywotność, ale także różnorodne parametry, jakie osiągają. Jak dobrać właściwą żarówkę LED do pomieszczenia? O tym przeczytasz w dzisiejszym artykule!
Czytaj więcej
Jaką taśmę LED wybrać do kuchni?
Nie wiesz, czym oświetlić kuchnię? Jednym z powszechniejszych produktów do oświetlenia blatów kuchennych są listwy LED. Możesz wykorzystać je także w innych miejscach w kuchni. Zobacz, jaka taśma LED do kuchni będzie najlepsza.
Czytaj więcej
Jak działa czujnik ruchu i gdzie się sprawdzi?
Masz już dość potykania się w nocy podczas przechodzenia z sypialni do łazienki? A może chcesz zaoszczędzić na energii elektrycznej? W obu sytuacjach rozwiązaniem jest czujnik ruchu. Sprawdź, jakie czujniki dostępne są na rynku, jak działają i gdzie się sprawdzą.
Czytaj więcej
pixel