Gniazda podwójne podtynkowe

( ilość produktów: 98 )

Przy standardowych sieciach elektrycznych na ich zakończeniu stosuje się gniazda podwójne podtynkowe. Te produkty sprawdzają się przy instalacjach, w których puszki na przewody montowane są wewnątrz ściany. Wówczas cały łącznik przewodów i gniazdo na wtyczkę montowane są niemal równo z licem ściany. To ułatwia użytkowanie i wpływa na estetykę pomieszczenia.

Gniazda podwójne podtynkowe to jedne z najbardziej standardowych akcesoriów elektrycznych. Można stosować je w dowolnych pomieszczeniach bez względu na przeznaczenie. Produkty charakteryzują się dwoma wejściami na wtyczkę w ramach jednego gniazda. Pozwala to jednocześnie użytkować obok siebie dwa urządzenia zasilane prądem. Takie akcesoria są potrzebne głównie w salonie w obszarze stosowania sprzętu RTV, a także w sypialni. Gniazda podwójne podtynkowe powszechnie montowane są w pomieszczeniach biurowych.

Wybierz podwójne gniazdo podtynkowe ze Skonieczni24.pl

Choć wszystkie gniazda podwójne podtynkowe wyglądają podobnie, są to produkty zróżnicowane pod względem estetyki i rodzaju zabezpieczeń. Można wybrać produkty zorientowane pionowo lub poziomo. Poszczególne warianty różnią się między sobą stylistyką i kształtem obudowy. Gniazdo zewnętrzne podtynkowe podwójne może mieć jasny uniwersalnych kolor lub utrzymywać nowoczesną czarną i srebrną kolorystykę. Podejmując decyzję, przy każdej z tych cech warto mieć na uwadze wszystkie pozostałe akcesoria elektryczne.

Wybierając odpowiednie gniazda podwójne podtynkowe, nie można zapominać także o bezpieczeństwie. Podstawowym parametrem jest poziom klasy ochrony IP, który określa jakość zabezpieczenia przed pyłem i wilgocią. Dodatkowo poszczególne produkty mogą być wyposażone w uziemienie. W części z gniazd zamontowano przesłony torów, które jeszcze lepiej chronią przed dostępem wody i pyłu do przewodów. Wszystkie produkty mają certyfikaty bezpieczeństwa i są zgodne z normami budowlanymi, dlatego można stosować je bez obaw.

Marka
Kolor
Klasa szczelności
Seria
Montaż
Cena
-
pixel