Poznaj nas!

Planujesz remont, budowę lub potrzebujesz elektryki do prowadzenia swojego biznesu? A może masz pytania, wątpliwości, nie wiesz od czego zacząć lub na co się zdecydować? Odezwij się do nas, porozmawiajmy i sprawdź czy możemy Ci pomóc. Już od ponad 30 lat rozmawiamy z naszymi Klientami o problemach, z którymi do nas przyszli.

Nie „wciskamy” towarów, nie próbujemy za wszelką cenę sprzedać, ale chcemy żeby Klient wyszedł od nas z rozwiązanym problemem.

Jeśli chcesz nas odwiedzić „na żywo” zapraszamy, zawsze doradzimy, a Ty możesz sprawdzić jak dany produkt prezentuje się w rzeczywistości, a nie na szklanym ekranie. Posiadamy też wiele próbek, które możesz wypożyczyć i sprawdzić co lepiej wygląda w Twoim domu czy biurze. 

Oprócz tego zapewniamy wygodny bezpłatny parking oraz łatwy dostęp do sklepu dla osób z niepełnosprawnościami. Lubisz wygodne zakupy online? Nic prostszego, na stronie skonieczni24.pl znajdziesz tysiące produktów dostępnych „od ręki”. 

Od lat doradzamy i sprzedajemy wielu grupom Klientów, od Klientów detalicznych, po instalatorów, deweloperów, a także firmom produkcyjnym, gospodarstwom rolnym czy podmiotom z sektora publicznego.

pixel