Żarówki tradycyjne, żarowe

( ilość produktów: 25 )

Żarówki tradycyjne – u nas znajdziesz najskuteczniejsze egzemplarze!

Jeżeli potrzebujesz trwałego światła, które od razu daje z siebie pełną moc to żarówki starego typu będą dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. W naszym asortymencie posiadamy różnego typu żarówki tradycyjne, które sprawdzą się w domu, garażu, warsztacie czy magazynie. Wszystkie oferujemy w bardzo atrakcyjnych cenach!

Dostępne u nas żarówki tradycyjne to wysoka jakość połączona z bardzo wytrzymałą budową. Dzięki temu raz zainstalowany produkt powinien świecić przez długi czas. Posiadamy żarówki żarowe o różnych kształtach. Znajdziesz u nas charakterystyczne świetlówki podłużne, egzemplarze oświetleniowe z trzonkiem E27 oraz lampy sodowe.

Wszystkie żarówki tradycyjne, które znajdziesz u nas mają wszechstronne zastosowanie. Możesz wykorzystać je np. w tymczasowych magazynach budowlanych, w garażu czy na produkcji – wszędzie tam, gdzie konieczne jest natychmiastowe i mocne źródło światła. Prosta konstrukcja, niewielka cena i odporność na różne warunki atmosferyczne – to właśnie charakteryzuje nasze żarówki.

Żarówki żarowe z gwintem E27

W bogatej ofercie znajdziesz żarówki tradycyjne z trzonkiem E27, bazujących na starej, żarowej konstrukcji. To świetna alternatywa dla droższych i dość długo rozgrzewających się świateł ledowych czy halogenowych. Pomogą Ci np. w remontowaniu pomieszczeń w domu, naprawie samochodu po zmierzchu i wielu innych czynnościach.

Każda żarówka z naszej oferty pochodzi od sprawdzonych i cenionych na rynku producentów. Dzięki temu jesteśmy pewni ich jakości. Wiemy, że żarówki tradycyjne (które możesz znaleźć u nas w bardzo atrakcyjnych cenach) będą świeciły długo i skutecznie w różnych warunkach. Jeżeli nie wiesz jakie żarówki starego typu wybrać – zachęcamy do kontaktu. Pomożemy dobrać odpowiedniego rodzaju element świetlny, aby zaspokoić wszystkie Twoje wymagania. Od wielu lat działamy na rynku, dając naszym klientom wysokiej klasy oświetlenie na każdą okazję!

Marka
Gwint żarówki
Zasilanie
Przedziały cenowe
Pokaż tylko
Cena
-
pixel