Bezpieczniki elektryczne

( ilość produktów: 96 )

Jeżeli chcesz, aby Twoja instalacja elektryczna sprawdzała się w działaniu, niezależnie od jej miejsca użytkowania (czy jest to mieszkanie, biuro, sklep czy zakład produkcyjno-usługowy), musi być odpowiednio zabezpieczona. W naszym asortymencie znajdziesz wysokiej klasy bezpieczniki, umożliwiające ochronę instalacji przed przeciążeniem i zwarciem.

Bezpieczniki do różnego rodzaju zadań – najlepsze i czułe elementy znajdziesz w skonieczni24.pl

Posiadamy różne rodzaje bezpieczników, sprawdzających się w domach czy obiektach użytkowych. Mamy „korki” dostosowane do potrzeb naszych Klientów, pasujące do różnych typów instalacji elektrycznych.

Czym różnią się od siebie różne rodzaje bezpieczników?

Bezpieczniki elektryczne dzielą się na dwa główne rodzaje. To bezpieczniki różnicowoprądowe i nadprądowe. Co warto wiedzieć o tych dwóch typach?

Bezpieczniki różnicowoprądowe (najczęściej stosowane jako bezpieczniki domowe) to elementy, które wyłączają zasilanie w przypadku wykrycia upływu prądu do ziemi. Skutecznie zabezpieczają instalację elektryczną, ale też jej użytkownika przed porażeniem. Jeżeli dojdzie do pośredniego lub bezpośredniego kontaktu z prądem, korki tego typu natychmiast wyłączają instalację.

Z kolei bezpieczniki elektryczne nadprądowe służą do ochrony instalacji przed przeciążeniem. Jeżeli dojdzie do zwarcia lub przekroczenia możliwości obwodu, wyłącznik natychmiast odetnie dopływ energii elektrycznej, chroniąc styki i przewody przed przepaleniem lub pożarem.

Gdzie możesz wykorzystać dostępne u nas bezpieczniki elektryczne?

Dostępne w naszym asortymencie rodzaje bezpieczników możesz wykorzystać w wielu instalacjach elektrycznych. Elementy te sprawdzają się jako bezpieczniki domowe w mieszkaniach czy domach jedno i wielorodzinnych. Są sprawdzone, precyzyjne i skuteczne, dzięki czemu gwarantują domownikom pełne bezpieczeństwo.

Nasze bezpieczniki warto wykorzystać również w obiektach usługowo-produkcyjnych (warsztaty, garaże, hale produkcyjne i magazynowe), aby zabezpieczyć instalację przed przeciążeniem i uszkodzeniem. Nie zawsze bowiem mamy pełną kontrolę nad mocą danego sprzętu i jego obciążeniem.

Bezpieczniki elektryczne - różnicowoprądowe i nadprądowe

Posiadamy najwyższej klasy bezpieczniki elektryczne, charakteryzujące się wysoką wydajnością i wszechstronnymi możliwościami. Dostępne są elementy zabezpieczające o różnej wartości od 16A do ponad 60A. Nasze bezpieczniki możesz podłączyć pod kilka obwodów. Pasują do standardowych listew instalacyjnych, zapewniając pełną kontrolę nad działaniem systemu dostawy energii elektrycznej.

Od wielu lat zajmujemy się sprzedażą najwyższej klasy artykułów elektrycznych i elektronicznych, dostosowując naszą ofertę do potrzeb Klientów – tak jest też z systemami zabezpieczenia instalacji prądowych. Jesteśmy pewni, że wysokiej klasy bezpieczniki, które posiadamy zapewnią najwyższy stopień ochrony w każdych warunkach. Jeżeli potrzebujesz porady w kwestii doboru bezpiecznika – serdecznie zapraszamy do kontaktu. Pomożemy!

Marka
Seria
Montaż
Klasa szczelności
Cena
-
pixel