Taśmy led i akcesoria

( ilość produktów: 62 )

Listwa LED: Taśmy LED, listwy LED i akcesoria potrzebne do ich montażu

Oświetlenie ledowe to jedno z ciekawszych rozwiązań w aranżacji wnętrz domów mieszkalnych i punktów usługowych. Stanowi to efektowne oświetlenie w każdym pomieszczeniu i powoduje, że wnętrze prezentuje się w stylu nowoczesnym. Taśmy LED i montowane listwy ledowe to połączone ze sobą taśmy świetlne w profilach aluminiowych, które są odporne na czynniki zewnętrzne, co zapewnia ich trwałość i odporność przez lata.

Taśma led COB

Takie listwy oświetleniowe nie zawsze stanowią oświetlenie główne danego pomieszczenia i znakomicie sprawdzają się jako światło pomocnicze lub dekoracyjne. Różnokolorowe taśmy LED można wykorzystać również do tworzenia oświetlenia ostrzegawczego lub oddzielającego od siebie poszczególne strefy. Warto podkreślić, że dzięki wielu dostępnym wariantom listew, niemal w każdej sytuacji przy aranżacji wnętrz możliwe jest wykorzystanie listwy ledowej, która charakteryzuje się niskim poborem energii elektrycznej.

Listwy oświetleniowe led - rodzaje

Listwy oświetleniowe ścienne są dostępne w różnych opcjach i mogą być stosowane w kuchniach, łazienkach, sypialniach, biurach oraz obiektach komercyjnych, oferując wszechstronność i dekoracyjny charakter. W zależności wykończenia wnętrza i sposobu wykonania podłoża pod listwę led można wyróżnić trzy zasadnicze typy: listwy led podtynkowe, profile led natynkowe oraz oświetlenie led narożne. Dostępne są różne warianty listwy oświetleniowe, w tym opcje ścienne, sufitowe i podłogowe, które mogą być elastyczne lub sztywne, aby sprostać różnym potrzebom aranżacji wnętrz.

Taśma led COB

Listwa led wpuszczana do zabudowy meblowej i schodów drewnianych

Listwa sufitowa i listwa ścienna przeważnie występuje w wersji wpuszczonej czyli podtynkowej. Warianty listwy oświetleniowe ścienne obejmują różne dostępne opcje, takie jak listwy montowane na ścianie, podłodze i suficie, co podkreśla ich wszechstronność i zastosowanie w różnych przestrzeniach, takich jak domy, biura i punkty usługowe. Profile led stanowią wtedy zlicowany z sufitem efekt pasów i ciągów świetlnych. Szczególnie ma to znaczenie w przypadku zabudowy z płyt g-k, gipsowo-kartonowych.

Listwy led wpuszczane stosuje się także w zabudowach meblowych oraz schodach. Profile wpuszcza się w wyfrezowane wcześniej otwory, a standardowa głębokość frezu to zaledwie 9 mm, choć występują także listwy led aluminiowe o płytszych rozmiarach. Taśmy LED wpuszczane to idealne rozwiązanie do podświetlenia kredensów, szaf, półek czy innych mebli.

Listwy ledowe nawierzchniowe

Oświetlenie led w domu

Listwy led natynkowe stosuje się w przypadku podłoży stałych, pomiędzy lamelami lub do innych elementów przy wykończeniu wnętrza, gdzie pełnią rolę gustownych, nowoczesnych i modnych elementów dekoracyjnych oraz oświetlenia.

Za prawidłowe funkcjonowanie taśm odpowiadają profile do taśm LED, które można połączyć z puszkami elektrycznymi lub zamontować do gniazdek. Pozwala to na wygodne użytkowanie bez potrzeby częstego włączania akcesoriów.

Rozświetl swoje pomieszczenie listwą LED

Możliwości dekoracyjne, jakie dają taśmy LED, zostały docenione w aranżacji wnętrz. Listwy oświetleniowe ścienne są idealne do tworzenia różnorodnych efektów świetlnych i doskonale nadają się do oświetlania różnych przestrzeni, takich jak kuchnie, łazienki, sypialnie, biura i lokale komercyjne. Te konstrukcje stały się popularne nie tylko z uwagi na niskie zużycie energii elektrycznej, ale także znakomity efekt wizualny. W tej grupie można znaleźć produkty, które podkreślą charakter każdego miejsca. Taśma led do łazienki może być wykorzystana jako dekoracja przestrzeni wokół lustra.

Profile led

Akcesoria ledowe znakomicie sprawdzą się również do tworzenia nietypowych konstrukcji sufitowych i ściennych. Ogromna ilość kolorów i długości pozwoli na montaż wąskiej taśmy LED także w innych nietypowych miejscach.

Duży wybór listew led i akcesoriów ledowych

W naszej ofercie znajdziecie bardzo różne modele taśm led oraz profili led i zasilaczy. Oferujemy różne warianty listwy oświetleniowe, w tym opcje ścienne, sufitowe i podłogowe, które dostosowują się do różnych potrzeb aranżacji wnętrz. Niezależnie czy szukasz listwy led do kuchni, przedpokoju, salonu czy chcesz ją zamontować w łazience lub zastosować do innego pomieszczenia w Twoim wnętrzu oferowane taśmy są zawsze świetnej jakości. Sprzedajemy produkty z 5-letnią gwarancją, a dotychczas sprzedaliśmy już kilometry zarówno taśm led jak i profili, stąd możemy twierdzić, że poznaliśmy już tą tematykę na większość możliwych stron.

 

Marka
Barwa światła
Montaż
Klasa szczelności
Zasilanie
Przedziały cenowe
Pokaż tylko
Cena
-
pixel