Styczniki elektryczne i przekaźniki elektroniczne

( ilość produktów: 34 )

Styczniki elektryczne i przekaźniki elektroniczne – postaw na pełną kontrolę swojej instalacji

Sterowanie instalacją elektryczną to w we współczesnych czasach podstawowa kwestia zabezpieczająca jej elementy na wypadek ewentualnych zwarć czy problemów z napięciem. W celu dostosowania całej instalacji do potrzeb użytkownika stosuje się styczniki elektryczne i przekaźniki elektroniczne. My zapewniamy dostęp do artykułów z najwyższej półki.

Przekaźniki i styczniki z naszej oferty to elementy tworzone przez producentów najwyższej klasy. Posiadamy szeroki asortyment, wśród którego znajdziesz między innymi stycznik trójfazowy, przekaźnik półprzewodnikowy i inne.

Rodzaje styczników

W naszej ofercie znajdziesz różnego rodzaju styczniki elektryczne. Wśród nich możemy wymienić między innymi:

  • Stycznik trójfazowy
  • Stycznik jednofazowy
  • Styczniki modułowe o różnych parametrach
  • Styczniki pomocnicze
  • Styczniki prądu stałego
  • Styczniki prądu zmiennego

Każdy z wyżej wymienionych nadaje się do wykorzystania w innego rodzaju instalacji elektrycznej. Styczniki umożliwiają zarządzanie instalacją z poziomu zdalnego, dzięki czemu można wykorzystać je w trudnodostępnych albo zabudowanych miejscach.

Przekaźnik SSR — schemat i podłączenie

Przekaźnik elektroniczny w formacie SSR (czyli przekaźnik półprzewodnikowy) podłączany jest do instalacji na bazie określonego schematu. Ten opiera się na linii wejściowej energii elektrycznej i wyjściowej. Przekaźniki elektroniczne są proste w podłączeniu, gdyż wystarczy przyłączyć odpowiednie przewody zgodnie ze schematem, pamiętając jednocześnie o zabezpieczeniu elementu.

Jeżeli nie wiesz jaki przekaźnik sprawdzi się u Ciebie najlepiej oraz w jaki sposób bezpiecznie i skutecznie podłączysz styczniki elektryczne, to skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci dobrać najlepsze elementy, które sprawdzą się w Twojej instalacji. Na rynku artykułów elektronicznych działamy od wielu lat i z pewnością – bazując na naszym doświadczeniu – możemy Ci doradzić.

Marka
Seria
Montaż
Zasilanie
Cena
-
pixel