Uzupełniające

( ilość produktów: 53 )

Odpowiednie wykończenie wnętrza to nie tylko dobór farby, tapety, przygotowanie podłogi czy instalacja listew przypodłogowych. Istotną częścią estetycznego pomieszczenia są także gniazdka elektryczne i włączniki oświetleniowe. Dobre dopasowanie tych części możesz uzyskać, stosując ramki wypełniające. Co warto o nich wiedzieć?

Ramki wypełniające różnego rodzaju – trwałość, estetyka i pełne dopasowanie na skonieczni24.pl

Czym są ramki wypełniające? To element ozdobny, stosowany przy częściach wykończeniowych dla elektryki, takich jak gniazdka, włączniki, ściemniacze czy podobne. Wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego produkty znajdziesz na skonieczni24.pl. Po co się je stosuje?

Dlaczego stosuje się ramki wypełniające?

Ramki uzupełniające to elementy, które mają zwiększyć praktyczność i estetykę korzystania z gniazdek elektrycznych. W praktyce niwelują efekt odstawienia sprzętów od ściany. Dopasowują się też kolorem i kształtem do gniazd i wyłączników, dzięki czemu stanowią litą całość, co znacznie zwiększa walory estetyczne danego pomieszczenia.

Ramki dystansowe dostępne są w różnych wariantach, dzięki czemu z pewnością znajdziesz produkt idealny do Twoich potrzeb. Możesz np. zasłonić nieużywane gniazdo za pomocą specjalnej zaślepki do ramki lub zdystansować gniazda pojedyncze, podwójne, a nawet potrójne. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb i oczekiwanego efektu ostatecznego.

Ramki wypełniające do kontaktów

Stosowanie ramek uzupełniających sprawdza się w pomieszczeniach biurowych, salonach, pokojach gościnnych, ale również w kuchni czy łazience. Praktycznie wszędzie tam, gdzie zależy na praktycznym wykorzystaniu pomieszczenia i jednoczesnych walorach estetycznych, ramki wypełniające będą odpowiednim rozwiązaniem.

W jaki sposób dopasować ramkę? Weź pod uwagę wielkość elementów elektrycznych, kolor wykończenia wnętrza i samych gniazdek lub włączników. Sprawdź, z ilu części się składają, dobierając pojedynczą albo wielosztukową ramkę. Odpowiedni dobór to klucz do prawidłowo wykończonego wnętrza w domu lub biurze.

Różne rodzaje ramek wypełniających – wszystko dostępne na skonieczni24.pl!

Posiadamy różnego rodzaju elementy uzupełniające jak wszechstronne, trwałe i pasujące do różnych części elektrycznych ramki wypełniające Karlik. W naszym asortymencie otrzymasz produkty w różnych kolorach, wielkości czy przeznaczeniu. Posiadamy części białe, czarne, brązowe, złote, a także w wielu innych odcieniach. Mamy także wszechstronne zaślepki oraz dodatkowe akcesoria.

Pamiętaj, że posiadamy również innego rodzaju elementy wykończeniowe, a także elektryczne i elektroniczne. Jesteśmy doświadczonym sprzedawcą, który cały czas poszerza asortyment, dbając o zaspokojenie potrzeb swoich Klientów. Stawiamy przy tym na trwałość i sprawność oferowanych u nas produktów. Wszystkie cechują się najwyższą jakością i pochodzą wyłącznie od sprawdzonych i cenionych producentów. Jesteśmy pewni, że dołączysz do grona naszych stałych Klientów.

Marka
Kolor
Materiał
Seria
Cena
-
pixel