Puszki do płyt gipsowych - puszki do G-K

( ilość produktów: 11 )

Puszki do płyt gipsowych – rozwiązanie każdej potrzeby

Ściany gipsowe charakteryzują się mniejszą nośnością i miększą konstrukcją. Dzięki temu stosowane w nich puszki do płyt gipsowych mocowane są za pomocą specjalnych wkrętów, które utrzymują konstrukcję przewodów na powierzchni ściany. W naszej ofercie znajdziesz wiele rodzajów puszek do płyt gipsowo-kartonowych, które wykorzystasz podczas remontu.

Czym charakteryzuje się puszka do regipsów? Przede wszystkim – w przeciwieństwie do standardowych puszek podtynkowych – montowana jest za pomocą wkrętów do płyt kartonowo-gipsowych. To utrzymuje puszkę w stabilnym położeniu.

Posiadamy wysokiej jakości puszki do płyt gipsowych, które posiadają wszystkie certyfikaty i stworzone są zgodnie z uniwersalnymi wytycznymi. Możesz dostosować ich rozmiar czy typ do swoich potrzeb, a ściany gipsowe nie będą przeszkodą w zamontowaniu wysokiej jakości instalacji elektrycznej.

Puszki elektryczne do płyt G-K

Posiadamy puszki elektryczne do GK w różnych wariantach. Standardowe puszki pojedyncze otwarte lub zamknięte, elementy podwójne albo potrójne. Wszystko zależy od tego jaki rodzaj gniazdek czy włączników chcesz wykorzystać albo jak rozdzielać przewody ma puszka do karton gipsu.

Jeżeli masz pytania odnośnie do oferowanych przez nas puszek – zachęcamy do kontaktu. Pomożemy Ci dobrać najlepsze rozwiązanie, które sprawdzi się w Twoim pomieszczeniu. Na pewno będziesz zadowolony z ostatecznych efektów!

Marka
Cena
-
pixel