Szafy teleinformatyczne - szafy rack

( ilość produktów: 6 )

Szafy teleinformatyczne i pozostały osprzęt – z pewnością znajdziesz coś dla siebie!

Jeżeli budujesz w swojej firmie serwerownię, która ma sprostać współczesnym oczekiwaniom pod względem prędkości działania i sprawności, to musisz mieć najlepszy osprzęt teleinformatyczny. W naszej ofercie znajdziesz szafy teleinformatyczne (szafy rack), które sprostają stawianym dziś wyzwaniom sprzętowym, a także innego rodzaju akcesoria teleinformatyczne!

Do zbudowania efektywnej serwerowni nie wystarczy mieć wysokiej klasy komputerów serwerowych. Konieczne są wytrzymałe i odprowadzające ciepło szafy teleinformatyczne (znane także jako szafy rack), oraz efektywne chłodzenie szafy rack w postaci wentylatorów. Wszystkie te elementy otrzymasz u nas.

Oferujemy wytrzymałe i pojemne szafy rack, które zmieszczą wiele serwerów, układając je w sposób najbardziej efektywny względem pracy. Jeżeli Twoja szafa serwerowa ma być przeznaczona z kolei na niewielki serwer, to w naszym asortymencie znajdziesz także pojedyncze wersje.

Poza tym możemy dać Ci także efektywne i mocne wentylatory do szafy rack. Dzięki nim zapewnisz wysokiej jakości chłodzenie serwerów, zwiększając ich wydajność i bezpieczeństwo pracy.

Szafy serwerowe z blachy stalowej

Każda szafa rackowa z naszego asortymentu wykonana jest z najwyższej klasy blachy, odpornej na uszkodzenia i wytrzymującej spory ciężar. Dzięki temu szafy teleinformatyczne dostępne u nas mogą być wykorzystywane np. w profesjonalnych firmach serwerowych, biurowcach czy dostawcach usług teleinformatycznych.

Stawiając na artykuły z naszego sklepu otrzymasz najwyższej klasy szafy teleinformatyczne i chłodzenie szafy rack, które gwarantuje bezpieczeństwo dla serwerów. Jeżeli nie wiesz jaki produkt wybrać lub potrzebujesz porady w kwestii ewentualnego zainstalowania produktów – skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązania do Twojej firmy i wskażemy w jaki sposób odpowiednio je podłączyć. Mamy ogromną wiedzę i doświadczenie w elektronice, elektryce i teleinformatyce i chcemy Ci ją przekazać!

Kolor
Cena
-
pixel