Pawbol

( ilość produktów: 63 )

Przygotowanie domowej czy firmowej instalacji elektrycznej wymaga zastosowania odpowiednich, wytrzymałych i wszechstronnych elementów. Ich zadaniem jest utrzymanie odpowiednich parametrów prądu elektrycznego i zabezpieczenie budynku na wypadek ewentualnych nieprawidłowości w działaniu instalacji. Dostępne u nas produkty firmy Pawbol świetnie się w tym sprawdzają.

Pawbol – wysokiej klasy akcesoria elektryczne

Jeżeli chcesz przygotować instalację elektryczną zgodnie z profesjonalnymi wytycznymi, bazując na fachowych elementach – oferowane u nas elementy od Pawbol takie jak rozdzielnie czy puszki będą na pewno interesującym wyborem.

Pawbol - producent osprzętu elektrotechnicznego

Pawbol to rodzinny producent osprzętu elektronicznego, który działa na rynku nieprzerwanie od ponad 30 lat. Polska firma zaczęła od produkowania oprawek termoplastycznych, a dziś w jej asortymencie jest wiele różnych akcesoriów, które pomagają w naprawie istniejących lub wytyczeniu nowych instalacji elektrycznych.

Co cechuje firmę Pawbol? Z pewnością wysoka jakość produkowanych przez nich elementów. Np. Pawbol puszki są wykonane precyzyjnie i dopasowane do współczesnych standardów okablowania. Ich akcesoria przystosowane są do działania na zewnątrz (np. w formie rozdzielnic budowlanych), jak i wewnątrz budynków – niezależnie czy mówimy o instalacjach funkcjonujących w domach, biurach czy przemysłowo-magazynowych obszarach.

Warto zainwestować w dostępne u nas akcesoria Pawbol, gdyż w najlepszych cenach możesz otrzymać akcesoria wytrzymałe, wszechstronne, skuteczne i bezpieczne. To na pewno ułatwi przygotowanie nawet najbardziej rozbudowanej instalacji elektrycznej.

Jakiego rodzaju akcesoria od Pawbol znajdziesz w naszym asortymencie?

Jako jedna z największych hurtowni osprzętu elektrycznego i narzędzi, posiadamy szeroki wybór produktów z gamy polskiej firmy Pawbol. Co możesz u nas znaleźć?

  • Pawbol rozdzielnice – dostępne w różnych wersjach, w tym do prądu jedno i trójfazowego.
  • Puszki natynkowe i podtynkowe o różnych rozmiarach – znajdziesz u nas puszki Pawbol łączone, pojedyncze, podwójne – w wersji na i podtynkowej.
  • Obudowy dymne do instalacji bezpieczników – umożliwiają bezpieczne i schludne zamocowanie rozdzielni bezpiecznikowej w domu czy firmie.
  • Słupki ogrodowe instalacyjne – wodoodporne i bezpieczne przy korzystaniu w trudnych warunkach pogodowych.
  • Szyny, puszki hermetyczne, plafoniery – i wiele więcej innych akcesoriów firmy Pawbol.

Jesteśmy pewni, że będziesz zadowolony z oferowanych przez nas produktów i dołączysz do grona naszych stałych Klientów. Posiadamy akcesoria dla profesjonalistów, którzy cenią sobie jakość i wszechstronność wyboru.

Kolor
Gwint żarówki
Montaż
Klasa szczelności
Cena
-
pixel