Automaty zmierzchowe

( ilość produktów: 16 )

Czułe, trwałe i wszechstronne automaty zmierzchowe – postaw na najwyższą jakość

Automat zmierzchowy to urządzenie, które pozwala na automatyczne wyłączenie światła w przypadku wykrycia natężenia promieni słonecznych (lub innego źródła oświetlenia) lub zapalenia go po zmroku. To świetne rozwiązanie, zwiększające wygodę czy bezpieczeństwo. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór automatów zmierzchowych, dostosowanych do różnych potrzeb.

Posiadamy automaty zmierzchowe o różnych typach. Możesz dobrać je w zależności od Twojego zapotrzebowania. Urządzenia oferowane przez nas mają wiele zalet, które powinieneś wykorzystać – w domu, biurze, garażu czy na działce.

Jakie zalety mają automaty zmierzchowe?

Automaty zmierzchowe to urządzenia, które wyłączają lub włączają światło, w zależności od pory dnia lub wykrycia innego źródła światła. Jakie są ich zalety?

  • Oszczędność – dzięki temu, że światło automatycznie wyłączy się o poranku, nie będziesz narażony na wyższe rachunki za energię elektryczną.
  • Bezpieczeństwo – uruchamianie oświetlenia przez czujnik zmierzchowy lub automat schodowy zwiększa bezpieczeństwo użytkownika, gdyż nie wymaga od niego poszukiwania przełącznika w newralgicznych momentach.
  • Komfort użytkowania – nie musisz już samodzielnie poszukiwać włącznika na schodach, albo światła przy garażu. To zapali się samodzielnie, w niezbędnym momencie.
  • Wszechstronność – nasze automaty zmierzchowe zainstalujesz w garażu, warsztacie, na działce, ale też przy schodach czy w domu.

Czujniki zmierzchowe w hurtowni Skonieczni24.pl

W naszej ofercie posiadamy różnego rodzaju automaty, które nadają się do wszechstronnego wykorzystania. Mamy między innymi czujnik zaniku fazy (automatyczny przełącznik faz) przekaźnik czasowy różnego typu i automat zmierzchowy dostosowany do wielorakich potrzeb.

Niezależnie które czujniki wybierzesz, wszystkie cechują się trwałym i precyzyjnym wykonaniem, spełniają najwyższe normy urządzeń elektrycznych i elektronicznych i są bezpieczne, zarówno w instalacji, jak i użytkowaniu.

Montaż
Typ łącznika
Zasilanie
Klasa szczelności
Cena
-
pixel