Oświetlenie ogrodowe

( ilość produktów: 21 )

Oświetlenie ogrodowe i oprawy elewacyjne – postaw na najlepsze rozwiązania!

Dlaczego oświetlenie ogrodowe pełni tak ważną rolę w naszej przestrzeni zewnętrznej? Z jednej strony ma ogromną wartość dekoracyjną, a z drugiej zapewnia pełną możliwość użytkowania ogrodu – nawet w ciemności. W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości światło ogrodowe, różnego typu!

Co przygotowaliśmy dla Ciebie? Posiadamy szeroki wybór oświetlenia zewnętrznego, przeznaczonego do ogrodów, altan, balkonów, tarasów czy innych miejsc, gdzie konieczne jest wystawienie świateł poza budynek. Nasze lampy ogrodowe elewacyjne takie jak kinkiety, a także światło ogrodowe stojące charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, bardzo dobrymi właściwościami świetlnymi, a także rewelacyjnym designem, który będzie pasował do różnego wystroju ogrodu.

Oprawy elewacyjne i ogrodowe

Oferowane przez nas oświetlenie ogrodowe dzieli się na światła elewacyjne (montowane na ścianach budynku) lub zewnętrzne światło ogrodowe, którym możesz oświetlić rabaty kwiatowe, altany zewnętrzne albo inne miejsce, które chciałbyś wyeksponować. Wszystkie są odporne na działanie zewnętrznych warunków atmosferycznych i nie uszkodzą się np. podczas intensywnych opadów deszczów.

Światła elewacyjne, które przygotowaliśmy dostępne są w różnych wariantach – od mniejszych kinkietów w kształcie prostopadłościanu do kul montowanych na ścianach budynku. Posiadamy również nowoczesne światło ogrodowe w formie reflektorów. Znajdziesz u nas praktycznie wszystko to, czego potrzebujesz do oświetlenia swojej działki i domu z zewnątrz.

Masz wątpliwości i pytania? Skontaktuj się z nami! Bazując na naszym długoletnim doświadczeniu na rynku i wiedzy w zakresie oświetlenia różnego rodzaju pomożemy Ci dobrać odpowiedni rodzaj świateł, a także wskażemy najlepszy sposób ich montażu. Pamiętaj, że posiadamy również oświetlenie wewnętrzne czy dekoracyjne (jak lampy LED). Chcemy, żebyś był zadowolony z nabytych u nas produktów i wrócił do nas przy kolejnej okazji.

Szczególnie polecamy ogrodowe lampy Nowodvorski.

Marka
Gwint żarówki
Kolor
Montaż
Klasa szczelności
Przedziały cenowe
Pokaż tylko
Cena
-
pixel