Narzędzia Neo Tools

( ilość produktów: 31 )

Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą działającym w branży wykończeniowej, budowlanej, warsztatowej czy mechanicznej, czy zapalonym hobbystą stawiającym na wykonywanie różnego rodzaju projektów w swoim przydomowym garażu – musisz mieć dostęp do zaawansowanych, trwałych i wszechstronnych narzędzi. Firma Neo Tools, której produkty mamy w naszym asortymencie, od wielu lat produkuje tego typu elementy.

Neo Tools – narzędzia, które odmienią Twoją jakość pracy

Gdzie sprawdzą się narzędzia Neo Tools? Zakres ich możliwości jest w praktyce nieograniczony. To świetne elementy działania w elektryce, elektronice, mechanice, przygotowywaniu remontów, na budowach czy w czasie hobbystycznego działania w garażu. Od lat Neo Tools charakteryzuje wysoka jakość narzędzi i bardzo atrakcyjna cena.

Neo Tools - narzędzia dla fachowców

Marka Neo Tools (należąca do grupy TOPEX) to ceniony przez fachowców producent różnego rodzaju narzędzi, oparty w pełni na polskim kapitale. Każde, nawet najmniejsze urządzenie czy akcesoria firmy wykonane są bardzo precyzyjnie, dokładnie i przemyślanie. Dzięki temu raz zakupiony produkt będzie sprawdzał się przez wiele lat.

Pierwsze Neo narzędzia powstały jeszcze w latach 90. ubiegłego wieku, a przez te ponad 30 lat rodzinna marka rozrosła się do jednego z największych potentatów na polskim rynku, zapewniając dostęp do akcesoriów profesjonalistom i hobbystom.

Co cechuje narzędzia Neo Tools? Przede wszystkim wytrzymałość i odporność na intensywne użytkowanie. Ich zaletą jest też ergonomiczna konstrukcja, ułatwiająca długie operowanie, a także trwała konstrukcja i precyzyjność, która jest wymagana przy tworzeniu różnego rodzaju produktów. Każde narzędzie Neo Tools jest dokładnie sprawdzane przed sprzedażą i z tego względu możemy zaoferować Ci wyłącznie bezpieczne, trwałe i precyzyjne elementy, z których na pewno będziesz zadowolony.

Jakiego rodzaju narzędzia Neo Tools możemy Ci zaoferować?

W naszym asortymencie otrzymasz różnego rodzaju elementy Neo Tools. Wśród oferowanych akcesoriów dostaniesz między innymi:

  • Zestaw narzędzi Neo Tools – wśród nich np. wyspecjalizowane kombinerki, obcęgi, narzędzia do przewodów itd.
  • Zestawy kluczy i pojedyncze egzemplarze – dostępne wersje w różnych rozmiarach, niektóre pakowane w specjalne, wygodne i wytrzymałe walizki.
  • Urządzenia elektryczne – tutaj możemy wymienić między innymi różnego rodzaju nagrzewnice czy promienniki.
  • Elementy pojedyncze – kombinerki, klucze, śrubokręty, wkrętaki, szczypce itd.
  • Zestawy bitów – dostosowane do najpopularniejszych wkrętarek na rynku.
  • Ubrania robocze – np. okulary czy wielofunkcyjne spodnie.

Już teraz wybierz dostępne u nas narzędzia od Neo Tools i ciesz się sprawnym majsterkowaniem w każdych warunkach.

Klasa szczelności
Cena
-
pixel