Wkładki bezpiecznikowe

( ilość produktów: 43 )

Wkładki bezpiecznikowe – by Twoja instalacja nie była zagrożeniem dla Ciebie i innych

W przypadku każdego rodzaju instalacji może zawieść nawet najmniejszy element, co niekiedy jest źródłem zwarcia i niebezpiecznego pożaru (lub innych, mniej dotkliwych konsekwencji). Niekiedy z kolei źródłem nieprawidłowości może być zewnętrzne urządzenie, którego funkcjonowanie nie jest zgodne z wytycznymi. Aby skutecznie ochronić się przed skutkami zwarcia, powinieneś zamontować specjalne wkładki bezpiecznikowe. Niezawodne elementy znajdziesz w naszej ofercie.

Wkładki bezpiecznikowe stosowane są głównie w instalacjach przemysłowych, starszych lub takich, gdzie ryzyko zwarcia jest naprawdę wysokie. Wynika to z faktu ich stabilności, odporności na starzenie się czy wrażliwości i wyłapywania nawet najmniejszych nieprawidłowości w funkcjonowaniu systemu elektrycznego.

Dlaczego bezpieczniki to podstawowy element instalacji elektrycznych?

Wkładki bezpiecznikowe są przeznaczone do rozbudowanych instalacji, które działają na prądzie o wysokiej wartości. Bezpieczniki topikowe, które montuje się we wkładki bezpiecznikowe, topią się w przypadku zwarcia instalacji i przerywają obwód, co zamyka obieg i wyłącza wszystkie urządzenia elektryczne oraz dostęp prądu.

To właśnie bezpieczniki mocy i wkładki przemysłowe sprawiają, że Twoja instalacja jest bezpieczna. Jakiekolwiek anormalne zjawiska związane z pracą energii elektrycznej są szybko wyłapywane, uniemożliwiając jej dalszą pracę i chroniąc np. przed pożarem.

Wkładki przemysłowe w hurtowni Skonieczni24.pl

Posiadamy zarówno różnego rodzaju wkładki bezpiecznikowe, przeznaczone do instalacji o różnych wartościach generowanego prądu, jak i bezpieczniki mocy (w tym bezpieczniki topikowe). Oferowane przez nas elementy są sprawdzone, certyfikowane i cenione przez użytkowników, zapewniając pewne użytkowanie w każdych warunkach.

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i postaw na akcesoria elektroniczne z naszej oferty. Z pewnością będziesz usatysfakcjonowany.

Cena
-
pixel