Kontakty okrągłe - Berker 1930

( ilość produktów: 20 )

Funkcjonalne i oryginalne kontakty okrągłe

Żeby aranżacja pomieszczenia była spójna i traktowana jako całość, każdy jej element musi być powiązany estetyką z pozostałymi. W ostatnim czasie coraz większą popularnością cieszą się aranżacje vintage nawiązujące do stylistyki PRL lub wcześniejszej. W tworzeniu takiego wystroju mogą być potrzebne charakterystyczne kontakty okrągłe z obracanym przełącznikiem wewnątrz. W podobnym kształcie utrzymane są gniazda, choć w obecnych wersjach znajduje się w nich otwór na uziemienie.

W serii produktów Berker 1930 można znaleźć tego typu gniazda i przełączniki. Produkty okażą się niezastąpione przy tworzeniu aranżacji vintage w domu, przy urządzaniu klimatycznych lokali czy restauracji, a także w czasie modernizacji obiektów zabytkowych. Poza niewątpliwymi walorami estetycznymi gniazda i kontakty okrągłe są w pełni funkcjonalne i bezpieczne w użytkowaniu.

Okrągłe kontakty retro

Berker seria 1930 to zestaw produktów potrzebnych do tworzenia instalacji opartej o kontakty okrągłe. Wśród produktów znajdują się między innymi gniazda przeznaczone do podpinania odbiorników elektrycznych. Można wybrać samodzielne gniazdo, osłonkę z tworzywa sztucznego lub zestawić te akcesoria w komplet. Z kolei włączniki z pokrętłami wewnątrz mogą służyć do włączania światła, czy uruchamiania innych urządzeń. W wielu obiektach podłączone są do nich akcesoria odpowiedzialne za wentylację pomieszczeń.

Seria produktów Berker 1930 to także dodatkowe akcesoria pozwalające na podkreślenie estetyki włączników. Należą do nich między innymi ramki osłonowe, które montuje się w obrębie włączników i kontaktów okrągłych. Są one wykonane z białego i czarnego tworzywa sztucznego, podobnie jak obudowy akcesoriów elektrycznych. Ramki mają za zadanie także zabezpieczyć ścianę przed zabrudzeniem i schować miejsca montażu gniazda. Najpopularniejsze są ramki pojedyncze, które sprawdzają się głównie przy włącznikach światła. Jeśli jednak kontakty okrągłe są zestawione z gniazdami, mogą być potrzebne ramki wielokrotne.

Kolor
Montaż
Typ gniazda
Typ łącznika
Cena
-
pixel