Przełączniki zasilania i rozłączniki

( ilość produktów: 8 )

Przełączniki zasilania różnego typu – postaw na trwałe i skuteczne produkty

Niektóre instalacje elektryczne posiadają kilka źródeł zasilania – wszystko dla bezpieczeństwa energetycznego i komfortu użytkowników. Aby instalacja tego typu pracowała poprawnie, konieczne są jednak specjalnie przełączniki zasilania. Co warto o nich wiedzieć? Dlaczego powinieneś postawić na elementy z naszej oferty?

Przełączniki zasilania są coraz częściej stosowanymi systemami obsługi układu elektrycznego. Przed ewentualną utratą energii zabezpieczają się bowiem zarówno podmioty prywatne, jak i przedsiębiorstwa. Urządzenia te mogą np. zmienić źródło zasilania między zewnętrzną siecią i agregatem prądotwórczym.

Gdzie sprawdzą się przełączniki zasilania?

Nowoczesne przełączniki zasilania mają ogromne zastosowanie i możliwości. Gdzie warto je zastosować?

  • W obiektach użyteczności publicznej – mamy tu na myśli nie tylko tak ważne punkty jak szpitale, kliniki, komisariaty policji czy jednostki straży pożarnej (gdzie prąd stanowi kluczowe źródło funkcjonowania), ale też baseny, galerie handlowe czy podobne miejsca.
  • Na prywatnych działkach – jeżeli w przypadku odcięcia dostawy energii elektrycznej, dalej chcesz zasilać swoje sprzęty, warto zainstalować przełącznik zasilania do zmiany źródła energii na agregat.
  • W przedsiębiorstwach biurowych czy produkcyjnych – prąd to najważniejszy element energetyczny, zapewniający produkcję czy świadczenie usług w firmach. Posiadanie agregatów i przełączników zasilania umożliwia pełne funkcjonowanie, w każdych warunkach.

Przełączniki źródła zasilania w hurtowni Skonieczni24.pl

Nasze przełączniki źródła zasilania to jedne z najnowocześniejszych i najlepszych urządzeń, dostępnych na runku. Przełącznik wyboru zasilania potrafi np. automatycznie wybrać i uruchomić źródło prądu, gdy jedno zaprzestanie dostaw energii. Posiadamy także rozłączniki zasilania, które w newralgicznych momentach odetną całkowicie prąd. To skuteczne, bezpieczne urządzenia, które warto uwzględnić w tworzeniu instalacji elektrycznej.

Marka
Montaż
Klasa szczelności
Cena
-
pixel