Puszki podtynkowe

( ilość produktów: 35 )

Różnego rodzaju puszki podtynkowe – najwyższa klasa asortymentu!

Elektryka w domu, garażu, biurze czy mieszkaniu wymaga montażu określonego rodzaju elementów, w których znajdują się przewody do podłączenia gniazdek, włączników światła czy różnego rodzaju rozdzielacze. Poza tym puszki podtynkowe to także elementy w których znajdują się przewody elektroniczne czy telekomunikacyjne. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór takich elementów!

Posiadamy różnego rodzaju puszki podtynkowe, które wykorzystasz w różnych miejscach. Mamy między innymi:

  • puszki podtynkowe głębokie do wykorzystania przy sporej liczbie przewodów elektrycznych;
  • puszki podtynkowe potrójne, stosowane np. w instalacji gniazdem czy rozbudowanych; włączników;
  • puszki podtynkowe kwadratowe do określonego rodzaju elektryki;
  • puszki podtynkowe płytkie do cieńszych ścian i mniejszej liczby przewodów.

Wszystkie oferowane przez nas puszki elektryczne podtynkowe charakteryzują się wysoką trwałością, mocnym wykonaniem i precyzyjnym kształtem. Dzięki temu skutecznie będą one pełniły swoją rolę.

Puszki instalacyjne podtynkowe podwójne i pojedyncze

Możemy zaoferować Ci puszki podtynkowe potrójne, podwójne i pojedyncze. Te dostosowane są np. do określonej liczby gniazdek czy włączników świateł, które planujesz zamontować w swoim domu, mieszkaniu lub biurze. Jeżeli chcesz rozbudować dojście elektryki, rozwiązaniem może być puszka podtynkowa łączeniowa.

Pamiętaj, że każda puszka elektryczna podtynkowa posiada określony certyfikat i jest dopuszczona do prac przy wysokich napięciach prądu elektrycznego. Jeżeli potrzebujesz porad związanych z doborem określonego rodzaju puszek, skontaktuj się z nami. Wspólnie dobierzemy odpowiedni rodzaj elementów wykończeniowo-budowlanych. Mamy ogromne doświadczenie na rynku akcesoriów elektrycznych i budowlanych, co ułatwi odpowiedzi na Twoje pytania. Jeżeli poszukujesz również innych części – także mamy je w naszym asortymencie. Z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego dla swoich potrzeb.

Marka
Cena
-
pixel