Przedłużacze przeciwprzepięciowe

( ilość produktów: 3 )

Bezpieczne i komfortowe przedłużacze przeciwprzepięciowe – nie musisz obawiać się o swój sprzęt

Czy wiesz, że ciągłe skoki napięcia lub innego rodzaju anomalie w działaniu instalacji elektrycznej , lub w dostawach prądu mogą uszkodzić urządzenia elektryczne i elektroniczne? Co więcej, nieprawidłowe działanie tych sprzętów może mieć zgubne oddziaływanie na wszystkie sprzęty, podłączone do danej instalacji. Aby uniknąć ryzyka, stosuj przedłużacze przeciwprzepięciowe. Tego rodzaju elementy znajdziesz w naszej ofercie!

Przedłużacze przeciwprzepięciowe (które możesz znać także jako listwa przeciwprzepięciowa albo listwa antyprzepięciowa) to przedłużacze elektryczne, które działają podobnie do standardowych akcesoriów, z tą różnicą, że posiadają specjalny bezpiecznik. Ten aktywuje się w razie wykrycia przepięcia w działaniu sprzętu elektrycznego, elektronicznego albo samej instalacji i deaktywuje dostarczanie prądu. Dzięki temu podłączony komputer czy sprzęt RTV jest bezpieczny i uszkodzi się np. przy przerwach w dostawie prądu.

Wysokiej klasy przedłużacze przeciwprzepięciowe posiadają wrażliwy bezpiecznik oraz specjalny wyłącznik napięcia, który (w razie potrzeby) możesz obsługiwać jednym, prostym gestem. To także oszczędność prądu, gdyż np. szybko rozłączysz ładowarki USB, które zamontowane są praktycznie na stałe.

Przedłużacze z filtrem przeciwprzepięciowym

W naszej ofercie znajdziesz przedłużacz z filtrem przeciwprzepięciowym o różnych parametrach. Mamy np. elementy z gniazdem USB (do szybkiego ładowania telefonów czy smartwatchy) oraz listwy dostępne w różnych kolorach (dzięki czemu dopasujesz je do designu swojego biura). Już teraz postaw na bezpieczeństwo i komfort obsługi swoich urządzeń elektronicznych w domu czy w pomieszczeniu biurowym i zainwestuj w nasze przedłużacze przeciwprzepięciowe.

Pamiętaj, że w naszym asortymencie znajdziesz również innego rodzaju akcesoria elektryczne i elektroniczne. Na pewno znajdziesz to, czego potrzebujesz. Życzymy udanych zakupów!

pixel