Obudowy z tworzywa sztucznego

( ilość produktów: 80 )

Postaw na najlepsze rozdzielnie – zainwestuj w oferowane przez nas obudowy z tworzywa sztucznego!

Przygotowując działkę pod odbiór energii elektrycznej, budując dom, garaż lub remontując jakikolwiek budynek użyteczności powinieneś pomyśleć o zainstalowaniu skrzynki elektrycznej z wysokiej klasy materiałów. W naszej ofercie znajdziesz obudowy z tworzywa sztucznego do zastosowań rozdzielnych w najlepszych cenach!

Posiadamy różnego rodzaju skrzynki elektryczne plastikowe. Nasze rozdzielnice z tworzywa dostępne są zarówno w wariantach zewnętrznych (np. instalowanych na działkach budowlanych czy ROD), ale również wewnętrznych. Wszystkie obudowy z tworzywa sztucznego charakteryzuje przede wszystkim izolacja termiczna, wodna oraz trwałość.

Posiadamy wiele typów rozdzielnic. Znajdziesz u nas między innymi takie produkty jak rozdzielnica Hager 4x18 i inne. Każda rozdzielnica natynkowa (4x18 lub inne) wykonana jest przy zachowaniu estetycznego wyglądu, by nie szpecić pomieszczenia.

Rozdzielnice elektryczne z tworzywa sztucznego

Pamiętaj, że każda maskownica do skrzynki elektrycznej z naszej oferty ma różnego rodzaju przeznaczenie. Np. natynkowa rozdzielnica Hager 4x18 to produkt estetyczny, który możesz zainstalować w roli skrzynki z bezpiecznikami w widocznym miejscu. Pamiętaj, żeby dobrać elektryczne obudowy z tworzywa sztucznego idealnie do swoich potrzeb – niektóre posiadają miejsca na gniazdka, inne przeznaczone są wyłącznie do bezpieczników.

Nie wiesz jaką rozdzielnicę z tworzywa wybrać? Już teraz serdecznie zachęcamy do kontaktu! W naszej ofercie mamy bogatą gamę wielu skrzynek elektrycznych. Bazując na naszej wiedzy i doświadczeniu pomożemy Ci dobrać tą pasującą do Twoich wymagań i specyfikacji inwestycji. Nasze produkty są nie tylko trwałe, ale również dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Cechuje nas współpraca z najlepszymi producentami i ogromny wybór, który pomaga naszym klientom znaleźć wszystko w jednym miejscu. Życzymy owocnych zakupów!

Marka
Seria
Ilość modułów
Montaż
Kolor
Klasa szczelności
Cena
-
pixel