Przewody elektroinstalacyjne

( ilość produktów: 71 )

Wysokiej klasy przewody elektroinstalacyjne o różnych parametrach – do wielu zastosowań

Czym charakteryzują się wysokiej klasy przewody elektroinstalacyjne? Przede wszystkim są wykonane z materiałów, które prawidłowo przewodzą energię elektryczną (o różnym stopniu mocy), są trwałe, mają grubą i bezpieczną instalację, a także nadają się do różnych zastosowań. Takie właśnie są przewody i kable z naszej oferty.

Gdzie możesz wykorzystać prezentowane przez nas przewody elektroinstalacyjne? To zarówno elementy do wyposażenia instalacji w domu, biurze, ale też w fabrykach, magazynach czy innych miejscach przemysłowych. Na ich podstawie możesz naprawić też urządzenia elektryczne, elektroniczne i przygotować własne projekty sprzętów. Ogranicza Cię wyłącznie potrzeba.

Jak dobrać przewody elektroinstalacyjne?

Sprawdź przede wszystkim, jaką odporność na energię elektryczną powinny mieć przewody, które chcesz zamontować. Zwróć uwagę na liczbę przewodów – niekiedy konieczny będzie egzemplarz trzyżyłowy, innym razem czterożyłowy. Popatrz również na średnicę kabla, jego grubość, giętkość i kształt (np. do niektórych typów urządzeń warto zamontować płaskie rodzaje).

Na koniec pamiętaj, żeby prawidłowo określić długość przewodu. Jeżeli chcesz, aby jego praca była prawidłowa, najlepiej nie dosztukowuj kolejnych metrów, a postaw na jednolity egzemplarz.

Kable elektroinstalacyjne w hurtowni Skonieczni24.pl

W naszej ofercie znajdziesz różnego rodzaju kable elektroinstalacyjne. Posiadamy np. kabel 5x6 linka oraz przewód linka 3x2 5 czy przewód OMY 5x1,5. Mamy przewody jedno, dwu, trzy i kilku żyłowe do różnego zastosowania. Zróżnicowana oferta parametrów naszych przewodów sprawia, że wykorzystasz je zarówno w domu, jak i przy naprawie instalacji przemysłowej.

Wszystkie nasze przewody elektroinstalacyjne posiadają odpowiednie certyfikaty i spełniają określone normy, dzięki czemu (przy ich prawidłowym zastosowaniu) będą bezpieczne zarówno dla zasilanych sprzętów, jak i zdrowia i życia użytkowników.

Typ przewodu
Cena
-
pixel