Przewody ognioodporne i bezhalogenowe

( ilość produktów: 4 )

Czy w Twoim pomieszczeniu musisz zainstalować przewody ognioodporne, które charakteryzują się podwyższonym poziomem zabezpieczenia antypożarowego? Chcesz mieć sprawdzone, atestowane i wytrzymałe kable przeciwpożarowe? Tego typu elementy znajdziesz w naszym asortymencie.

Przewody ognioodporne różnego rodzaju – pełne bezpieczeństwo i wszechstronność zastosowania

Posiadamy różnego rodzaju kable ognioodporne, przystosowane do szerokiego wykorzystania w pomieszczeniach użytku publicznego – wszędzie tam, gdzie przewody elektroinstalacyjne muszą chronić osoby korzystające.

Gdzie wykorzystuje się przewody ognioodporne?

Przewody ognioodporne to elementy szerokiego zastosowania. Montuje się je w obiektach użyteczności publicznej, gdzie konieczne jest doprowadzenie zasilania awaryjnego. To one zapewniają energię oświetleniu, systemom antydymowym czy innego rodzaju sygnalizacji.

Najczęściej spotkamy je więc w nowoczesnych budynkach mieszkalnych, szpitalach, galeriach handlowych, hotelach, posterunkach policji i wszędzie tam, gdzie sprawna ewakuacja podczas pożaru i ciągła dostawa energii może mieć znaczenie dla zdrowia i życia osób korzystających. Odpowiedni przewód ogniotrwały wytrzyma nawet ekstremalne warunki pracy.

Kable ognioodporne HDGS

Posiadamy różnego rodzaju kable niepalne, o różnej charakterystyce. Każdy przewód ognioodporny z naszego asortymentu ma niezbędne certyfikaty i dokumenty, świadczące o jego właściwościach. Możemy zaoferować Ci przewody ognioodporne dwu i trzyżyłowe, o różnej grubości i możliwościach (np. przewód bezhalogenowy 3x2,5 czy przewód HDGS 2x1).

Pamiętaj, że nasz asortyment to nie tylko kable przeciwpożarowe. Znajdziesz u nas różnego rodzaju kable ziemne do wszechstronnego zastosowania. Z nami wymienisz starą i zużytą instalację elektryczną, stawiając na nowe, bezpieczne i efektywne rozwiązania. Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszych produktach – zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie, nurtujące Cię pytania.

pixel