Opis
Kabel przewód p-poż. ekran YnTKSYekw 2x2x0,8 100m
Kabel YnTKSYekw stosowany jest w przeciwpożarowych instalacjach sterowania i sygnalizacji. Posiada on Certyfikat Zgodności wydany przez Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej w Józefowie.
Dzięki właściwościom zapobiegającym rozprzestrzenianiu się płomienia zapewnia transmisję danych do urządzeń, których działanie jest niezbędne podczas pożaru oraz w trakcie jego gaszenia.
Pozwala transmitować sygnał do urządzeń pomocniczych, odpowiedzialnych za sterowanie centrali sygnalizacji pożarowej, np. uruchomienie klap przeciwpożarowych w wentylacji bytowej czy wyłączenie zasilania.
Dane techniczne:
- Żyły: jednodrutowe, wykonane z miedzi, o średnicach 0,8 i 1,0 mm oraz 1,5 mm,
 - Izolacja żył: specjalny polwinit (PVC)
 - Żyły izolowane skręcone w pary lub w czwórkę
 - Kolory izolacji żył w parach lub w czwórce: biały/niebieski, biały/pomarańczowy, biały/zielony, biały/brązowy
 - Pary skręcone w ośrodek
 - Ośrodek kabla ekranowany taśmą aluminiową z żyłą uziemiającą jednodrutową, wykonaną z miedzi ocynowanej
 - Powłoka kabla: specjalny polwinit oponowy (PVC) o indeksie tlenowym >29%, w kolorze czerwonym
 - Minimalny promień gięcia: 10x Ø przewodu
 - Napięcie skuteczne: 1500V
 - Napięcie stałe: 2250V
 - Napięcie pracy: 150V
 - Certyfikat: CNBOP-PIB
 - Średnica kabla: 5,8mm
 - Pasuje do uchwytów UDF/UEF: 6mm
 
Specyfikacja
EAN
SKU10-834
Zamawiasz więcej?
							Napisz swoją opinię
						




