Simon10

( ilość produktów: 39 )
Simon10

Potrzebujesz świetnie wyglądających, wytrzymałych i bardzo dobrych jakościowo artykułów elektronicznych? Simon seria 10 to wybór idealny dla Ciebie. W naszej ofercie posiadamy wszechstronny wybór części Simon 10, które sprawdzą się w zastosowaniu domowym i komercyjnym.

Artykuły elektroniczne Simon 10 – wysoka jakość i wszechstronność

Włączniki i gniazdka Simon 10 to efekt wieloletniej pracy specjalistów polskiego producenta, opierających się na doświadczeniu, umiejętnościach i wiedzy. Eksperci chcieli stworzyć serię, która będzie równowagą pomiędzy jakością i wyjątkowym designem. To na pewno się udało!

Simon – polska jakość, międzynarodowa renoma

Wszystko dlatego, że seria Simon 10 pochodzi od polskiego producenta, który od wielu lat tworzy trwałe, bezpieczne, komfortowe w użytkowaniu i eleganckie artykuły wykończenia elektrycznego. Dzięki współpracy z międzynarodowymi konsorcjami, produkty Simon trafiają do Klientów na całym świecie. Również nasz asortyment jest bogaty w elementy tej marki.

Simon 10 - modułowa seria łączników, ramek, gniazdek

W naszym asortymencie znajdziesz różnego rodzaju akcesoria Simon 10, a wśród nich wyłączniki krzyżowe, puszki, ramki, gniazda elektryczne i telekomunikacyjne. Wszystkie spełniają surowe normy bezpieczeństwa i nadają się do wykorzystania w pomieszczeniach różnego rodzaju. Z pewnością będą świetnym rozwiązaniem, sprawnie funkcjonującym w domu, mieszkaniu, biurze czy sklepie.

Jeżeli potrzebujesz porady w kwestii doboru elementów serii Simon 10 – zapraszamy do kontaktu. Na pewno Ci doradzimy.

Kolor
Montaż
Typ gniazda
Typ łącznika
Klasa szczelności
Cena
-
pixel