Gniazda siłowe

( ilość produktów: 15 )

Gniazda siłowe różnego rodzaju – bezpieczeństwo i komfort użytkowania w jednym

Poszukujesz niezawodnych artykułów elektrycznych przeznaczonych do instalacji o zwiększonej mocy i różnym zastosowaniu? Trafiłeś idealnie! W naszej ofercie znajdziesz różnego rodzaju wtyki i gniazda siłowe, które sprawdzą się w różnych warunkach.

Posiadamy różnego rodzaju elementy do instalacji trójfazowej takie jak gniazdo siłowe płaskie (w tym gniazdo siłowe 32A na płaskie bolce), różnego rodzaju gniazda siłowe z wyłączniki, a także pozostałe wtyki i gniazda siłowe. Wszystkie charakteryzuje wysoka odporność na intensywną pracę, trwałość wykonania i wszechstronność – możesz stosować je wewnątrz i na zewnątrz.

Oferowane przez nas gniazda siłowe pochodzą od sprawdzonych i cenionych producentów. Ich jakość doceniają zarówno indywidualni klienci, przedsiębiorcy, jak i specjaliści w zakresie elektryki wysokich napięć, działających na różnego rodzaju energii elektrycznej i prądzie trójfazowym (tzw. sile).

Gniazdo siłowe 16a czy 32a

Nasz szeroki dostęp i ogromny wybór różnego rodzaju asortymentu sprawia, że klienci mają dostęp do wielu wariantów gniazd siłowych. Mamy gniazdo siłowe 16A dla osób, które potrzebują prądu o mniejszym natężeniu, jak i gniazda siłowe 32A do bardziej intensywnej pracy.

Posiadamy zwykłe gniazda siłowa jak i gniazdo siłowe 32A na płaskie bolce. Z nami skompletujesz więc swoją instalację elektryczną w warsztacie samochodowym, fabryce, magazynie czy innego rodzaju lokalu, gdzie będziesz potrzebował siły.

Potrzebujesz porady w kwestii wyboru odpowiedniego rodzaju gniazda lub wtyku? Nie wiesz czy wybrany produkt będzie odpowiadał Twoim wymaganiom? Skontaktuj się z nami! Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie, które sprawdzi się u Ciebie najlepiej. Od wielu lat gwarantujemy naszym odbiorcom zaawansowane artykuły elektryczne, które pomogą np. przy budowie, w produkcji i usługach. Bazujemy na doświadczeniu i profesjonalnej obsłudze naszych Klientów, którzy często do nas wracają. Mamy nadzieję, że do nich dołączysz!

Marka
Klasa szczelności
Cena
-
pixel