Dzwonki do drzwi

( ilość produktów: 20 )

Klasyczny dzwonek do drzwi jest urządzeniem, które informuje domowników o wizycie. Choć urządzenia kojarzone są głównie z budownictwem wielorodzinnym, okażą się funkcjonalne również w obiektach o innym przeznaczeniu. W ofercie sklepu Skonieczni 24 można znaleźć dzwonki do drzwi różnego typu. Poszczególne elementy różnią się wyglądem, co pozwala dostosować je do estetyki wnętrza. Wśród produktów dominują dzwonki Zamel, które cenione są za połączenie minimalistycznej stylistyki ze znakomitą żywotnością.

Gongi alarmowe szkolne

Jednym z typów urządzeń dostępnych w sklepie Skonieczni 24 są dzwonki alarmowe. To urządzenia elektromagnetyczne, które emitują sygnał o stałej długości w sytuacji, kiedy zostaną aktywowane. Charakterystyczną cechą jest znaczna głośność dźwięku, która może dochodzić do 100 dB. Do uruchomienia urządzenia może być potrzebny włącznik czasowy lub sygnał wysłany przez czujniki dymu. Gongi mogą być częścią systemów alarmowych w inteligentnych domach czy obiektach przemysłowych. Ponadto sprawdzają się w miejscach publicznych jak urzędy, biura czy obiekty kultury. Dzwonki tego samego typu stosowane są w szkołach.

Dzwonki domowe - klasyczne i bezprzewodowe

Sporą część asortymentu stanowią domowe dzwonki do drzwi. W tym wypadku siłą dźwięku nie jest tak znaczna, a w niektórych urządzeniach można samodzielnie regulować natężenie i rodzaj emitowanego dźwięku. Dzwonki domowe składają się z włącznika po zewnętrznej stronie drzwi oraz urządzenia emitującego dźwięki, które jest w pomieszczeniu. W obiektach mieszkalnych stosowane są dzwonki przewodowe, gdzie oba elementy połączone są przewodem elektrycznym. Sprawdza się to w sytuacjach, kiedy włącznik od dzwonka dzieli niewielka odległość. W przeciwnym razie stosuje się dzwonek bezprzewodowy zasilany bateriami. Włącznik może być zamontowany na zewnętrznej części bramki lub przed budynkiem, Tymczasem moduł emitujący dźwięki umieszcza się w części mieszkalnej, stróżówce lub innym pomieszczeniu, gdzie będzie słyszalny.

Marka
Klasa szczelności
Cena
-
pixel