Lampy i oprawy oświetleniowe

( ilość produktów: 155 )

Lampy i oprawy oświetleniowe do wyposażenia wnętrz

Jednym z podstawowych odbiorników prądu elektrycznego, który jest podłączony do niej na stałe, są lampy. Służą do oświetlania całych pomieszczeń, konkretnej strefy lub podświetlania miejsc wyjątkowych. Szczególnym typem są z kolei lampy zewnętrzne wykorzystywane do oświetlenia przestrzeni przed domem i poprawienia bezpieczeństwa na zewnątrz. Poza ogromną funkcjonalnością oprawy oświetleniowe pełnią również funkcję dekoracji pomieszczeń. Z ich pomocą można podkreślić charakter wnętrza i dopasować kolorystycznie do innych części aranżacji.

Najlepszy wybór lamp i opraw oświetleniowych w sklepie Skonieczni24.pl

Lampy to akcesoria stosowane bardzo powszechnie i w różnych miejscach budynku. Wpływa to na ogromny wybór wariantów akcesoriów oświetleniowych. Poszczególne oprawy oświetleniowe różnią się między sobą kształtem i rozmiarami. Można wybrać lampy wewnętrzne o przekroju okrągłym i kwadratowym, a także reflektory umieszczone na szynach.

Wśród wyróżniających się konstrukcji można wskazać na lampy Nowodvorski, których przedstawicielami są lampy natynkowe, biurkowe na wysięgniku nożycowym, a nawet kinkiety wiszące. Nieco mniej estetyczny wygląd mają oprawy przemysłowe, w których jednak ważniejsza jest ochrona przed uszkodzeniami czy wilgocią. W ofercie znajdują się także lampy przeznaczone do montażu oznaczeń ostrzegawczych, czy oprawy oświetleniowe stosowane na parkingach i przed domem.

Marka
Gwint żarówki
Kolor
Barwa światła
Materiał
Montaż
Klasa szczelności
Przedziały cenowe
Pokaż tylko
Cena
-
pixel