Karlik MINI

( ilość produktów: 16 )

Jeżeli chcesz odmienić oblicze swojego wnętrza, powinieneś pamiętać o prawidłowym wykończeniu całości. Wysokiej klasy gniazdka i włączniki pomogą Ci sprawić, że pokój, biuro, kuchni czy łazienka staną się eleganckie, nowoczesne i atrakcyjne. Dostępna w naszym asortymencie seria Karlik Mini na pewno zaspokoi wszystkie te potrzeby.

Karlik Mini – seria dla wymagających

Karlik seria Mini to interesujący, przyciągający uwagę i bardzo nowoczesny design artykułów elektrycznych, które znajdą zastosowanie w wielu przypadkach.

Dlaczego akurat Karlik?

Ponieważ to polski i bardzo ceniony producent, który tworzy wysokiej klasy artykuły elektryczne, nadające się do wszechstronnego zastosowania. Oferując włączniki czy gniazdka Karlik Mini, jesteśmy pewni ich jakości i tego, że przez długi i bezpieczny czas będą one sprawdzać się u naszych Klientów.

Kolekcja Karlik Mini - minimalistyczne gniazdka i łączniki

Co znajdziesz w asortymencie kolekcji Karlik Mini? Posiadamy różnego rodzaju gniazdka, włączniki czy ramki Karlik Mini w bieli i czerni. Kształt tych elementów jest bardzo nowoczesny, ale pasuje też do klasycznych wnętrz. Kolekcję Karlik Mini charakteryzuje wytrzymałość, skuteczny i stosunkowo prosty montaż, a także wszechstronność.

Pamiętaj, że wszystkie produkty Karlik objęte są odpowiednią gwarancją. Jesteśmy pewni, że ich jakość sprawdzi się w Twoim domu, sklepie czy innym pomieszczeniu. Jeżeli potrzebujesz również innych artykułów elektronicznych – serdecznie zapraszamy do przejrzenia naszego asortymentu oraz kontaktu. Na pewno pomożemy dobrać odpowiednie produkty.

Kolor
Typ gniazda
Typ łącznika
Cena
-
pixel