Wtyczki siłowe

( ilość produktów: 12 )

Wtyczki siłowe – różne zastosowanie, najwyższa jakość

Prąd trójfazowy, tzw. siła to zjawisko przeznaczone do zasilania większych urządzeń, głównie budowlanych, przemysłowych lub wielu maszyn. W niektórych sprzętach po pewnym czasie konieczna jest wymiana wtyczki. Nasz asortyment i oferowane wtyczki siłowe pozwolą Ci na nowo cieszyć się ich pracą.

Jakie wtyczki siłowe dla Ciebie mamy? Posiadamy zarówno okrągłe elementy, jak i płaskie wtyczki. Wszystkie wykonane zostały zgodnie z normami i procedurami, które obowiązują sprzęty elektryczne na terenie całego kraju. Możesz wykorzystać je przy dużych maszynach przemysłowych, jak i np. przy niewielkich betoniarkach.

Każda wtyczka siłowa (16A czy 32A) została wcześniej dokładnie przetestowana i z tego względu jesteśmy pewni jej jakości. To pozwala nam zaoferować gwarancję na sprzedawane elementy. Wiemy, że uznani na rynku producenci mają wyłącznie sprawdzone akcesoria, a my możemy Ci je zaoferować w atrakcyjnych cenach.

Rodzaje wtyczek siłowych

Jakie są wtyczki siłowe, które u nas znajdziesz? Po pierwsze, mogą to być wtyczki o różnym natężeniu, zarówno 16A jak i 32A, w zależności od wymagań sprzętu. Dostępne są również elementy plastikowe i metalowe. Niektóre nadają się do wykorzystania na zewnątrz, inne lepiej sprawdzą się w pomieszczeniach.

W zależności od urządzenia, możesz znaleźć także płaskie wtyczki (które ułatwią montaż do gniazda w trudno dostępnych miejscach) czy wtyczki standardowe, wymagające większej swobody. Pamiętaj, żeby odpowiednio dobrać wtyczkę do swoich potrzeb.

Masz pytania dotyczące oferowanego przez nas asortymentu albo potrzebujesz podpowiedzi w kwestii wyboru odpowiedniej wtyczki? Zapraszamy do kontaktu! Odpowiemy na nawet najbardziej rozbudowane sugestie czy wątpliwości. Od wielu lat oferujemy naszym klientom sprawdzone akcesoria i elementy wykończeniowe, budowlane i elektryczne. Dzięki temu przygotowywana przez Ciebie instalacja będzie bezpieczna i niezawodna, nawet w najtrudniejszych warunkach.

Marka
Klasa szczelności
Cena
-
pixel