Przedłużacze elektryczne

( ilość produktów: 35 )

Odpowiednie przedłużacze elektryczne znacznie ułatwiają życie. Nie musisz już szukać najbliższego gniazdka, czy kombinować jak doprowadzić prąd do określonego miejsca na działce. W naszej ofercie posiadamy różnego rodzaju przedłużacze, które sprawdzą się w różnych warunkach pracy i pozwolą Ci zwiększyć komfort i efektywność wykonywanych obowiązków.

Przedłużacze różnego rodzaju – wszechstronne zastosowanie, wygoda korzystania

Posiadamy wyłącznie wysokiej klasy przedłużacze, które sprawdzą się w warunkach domowych, biurowych i warsztatowych.

Co charakteryzuje nasze przedłużacze?

Dostępne w naszej ofercie przedłużacze to najwyższa jakość. Elementy te są odporne na różnego rodzaju obciążenie i zabezpieczone na wypadek różnych skoków napięcia. Każdy przedłużacz krótki czy przedłużacze elektryczne z wyłącznikami są przetestowane i sprawdzone pod kątem różnych sytuacji.

Wiele z przedłużaczy nadaje się do pracy na zewnątrz czy w domu, zapewniając efektywne, komfortowe i bezpieczne korzystanie z urządzeń elektrycznych.

Przedłużacze bębnowe i rozgałęziacze domowe

Stawiamy na wszechstronny wybór. Z tego względu mamy różnego rodzaju przedłużacze. Jakie produkty możesz znaleźć w naszej ofercie?

  • Przedłużacze elektryczne biurowe – wśród nich znajduje się m.in. tzw. listwa (przedłużacz przeciwprzepięciowy do zabezpieczenia sprzętu komputerowego).
  • Przedłużacz bębnowy – wygodny przedłużacz do zastosowania warsztatowego i ogrodowego. Z łatwością da się go rozwijać i zwijać, zachowując pełen porządek.
  • Standardowe przedłużacze elektryczne 3x2,5 – oraz inne, do zastosowania w warsztacie, domu, garażu czy innym pomieszczeniu.
  • Przedłużacz krótki do zastosowania zewnętrznego – zabezpieczone m.in. przed wpływem wilgoci.

Pamiętaj, że w naszej ofercie znajdziesz również przewody elektroinstalacyjne różnego rodzaju, które umożliwiają np. sprawne i efektywne wymienienie oryginalnej wiązki w danym sprzęcie. Wszystkie kable ziemne, które oferujemy to najwyższa jakość wykonania, dostępna w bardzo atrakcyjnej cenie.

Marka
Długość
Typ przewodu
Cena
-
pixel