Lampy Nowodvorski

( ilość produktów: 68 )

Poznaj stylowe lampy Nowodvorski i postaw na eleganckie rozwiązania o ponadprzeciętnej jakości wykonania. Zapewniamy, że każdy znajdzie w tej kategorii artykuły oświetleniowe, które spełnią jego oczekiwania – zarówno pod względem designu, ceny, jak i klasy asortymentu. Dołącz do grona zadowolonych klientów już dziś!

Firma Nowodvorski Lighting to Polska rodzinna działalność zajmująca się produkcją oświetlenia. Powstała ona ponad 25 lat temu i aktywnie bierze udział w tworzeniu branży oświetleniowej od roku 1994. Na przestrzeni tych lat, zdobyła uznanie konsumentów na całym świecie, o czym świadczy obecność ich produktów w ponad 50 krajach! Nowodvorski Lighting jest firmą, która została uhonorowana nagrodą Gazeli Biznesu. Oprócz tego może ona pochwalić się wieloma certyfikatami Unii Celnej, Certyfikatem Zgodności z Dyrektywą Europejską oraz certyfikatami Ukrainy. Wszystkie te wyróżnienia stanowią niepodważalny dowód jakości i dbałości o najdrobniejsze detale.

Oryginalne lampy sufitowe Nowodvorski

Lampy Nowodvorski są produktami charakteryzującymi się nieprzeciętnym stylem wykonania. Doskonale zatem będą one prezentować się w eleganckich wnętrzach nieruchomości prywatnych, obiektach noclegowych, lokali gastronomicznych itp. Biorąc pod uwagę zróżnicowany styl wykończenia, kształty i rozmiary, dostosowanie prezentowanych lamp do wnętrz o charakterze nowoczesnym lub klasycznym, nie powinno stanowić problemu. Lampy Nowodvorski to precyzyjnie zaprojektowane i doskonale skonstruowane elementy oświetlenia wnętrz, które powstały z dbałością o najdrobniejsze detale. Spełniają one zatem najwyższe normy i standardy, które konsumenci stawiają przed producentami.

Lampy Nowodvorski dla wnętrz klasycznych i nowoczesnych

Wszystkie parametry techniczne i najważniejsze informacje dot. oferowanych produktów, znajdziesz w ich opisach. Mimo to potrzebujesz pomocy przy kompletowaniu zamówienia lub nie znajdujesz odpowiedzi na swoje pytania? Nie czekaj i skontaktuj się z nami już teraz. Z przyjemnością pomożemy Ci na każdym etapie – niezależnie od tego, czy dopiero szukasz wyposażenia dla swoje nieruchomości, czy jesteś na poziomie finalizacji.

Seria
Kolor
Gwint żarówki
Klasa szczelności
Cena
-
pixel