Lampy ewakuacyjne

( ilość produktów: 7 )

Lampy ewakuacyjne i światło awaryjne – w trosce o bezpieczeństwo!

Oprawy ewakuacyjne to jedno z kluczowych elementów związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa użytkownikom danego budynku. Sprawiają, że przebywający w nim ludzie są w stanie dotrzeć do drzwi ewakuacji w momentach zagrożenia zdrowia czy życia. Z tego względu muszą być niezawodne, trwałe i skuteczne – takie właśnie światła znajdziesz w naszej ofercie.

Posiadamy wysokiej klasy lampy ewakuacyjne do różnego rodzaju zastosowania. Znajdziesz u nas zarówno specjalne tabliczki ewakuacyjne z oświetleniem, które w momentach zagrożenia wskażą drogę ucieczki z budynku lub innego miejsca. Jednak sprawne oprawy ewakuacyjne są potrzebne nie tylko w trakcie ewakuacji, ale również podczas kontroli związanych z bezpieczeństwem użytkowania budynku.

Świetnie sprawdzą się w budynkach użyteczności publicznej, firmach, magazynach, biurowcach czy miejscach, gdzie koniecznie muszą być zaznaczone wyjścia ewakuacyjne.

Oprawy ewakuacyjne, światła awaryjne i alarmowe

Nasze oprawy ewakuacyjne pochodzą wyłącznie od sprawdzonych producentów. Mają wszelkie niezbędne certyfikaty i pozwolenia. Instalując światło awaryjne lub tablicę z naszej oferty masz pewność, że z sukcesem przejdziesz wszystkie obowiązkowe kontrole. O jakości naszych produktów świadczą zresztą pozytywne opinie Klientów.

Posiadamy szeroki wybór oświetlenia, które możesz zastosować z sukcesem w swojej firmie. Poza lampami ewakuacyjnymi znajdziesz również inne światła przemysłowe (np. w wariancie LED) oraz pozostałe. Od wielu lat współpracujemy wyłącznie z najlepszymi dostawcami, dzięki czemu możemy zaoferować Ci najlepsze oświetlenie w atrakcyjnej cenie!

W naszej ofercie można znaleźć również dzwonki alarmowe, które świetnie się sprawdzą w domach, obiektach przemysłowych a także w miejscach publicznych.

Masz pytania? Serdecznie zachęcamy do kontaktu! Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Cię kwestie. Nasi pracownicy pomogą Ci dobrać oprawy ewakuacyjne czy światło awaryjne do Twojego budynku, a także wskażą efektywny sposób montażu. Mamy pewność, że będziesz zadowolony z zakupów. Do zobaczenia!

Przedziały cenowe
Pokaż tylko
Cena
-
pixel