Gniazda siłowe i jednofazowe

( ilość produktów: 87 )

Osprzęt siłowy wszechstronnego zastosowania – co znajdziesz w naszej ofercie?

Wysokiej klasy osprzęt siłowy różnego typu, zapewnia stabilny i bezpieczny dostęp do prądu elektrycznego w każdych warunkach. W naszej ofercie znajdziesz elementy dostosowane zarówno do wykorzystania w domu, jak i w przemyśle. Co możemy Ci zaoferować?

Osprzęt siłowy, który posiadamy charakteryzuje jakość wykonania, dostosowanie do wszystkich wytycznych i norm oraz wysoka jakość i bezpieczeństwo pracy. Z tego względu nie musisz obawiać się instalacji gniazd czy wtyków z naszego asortymentu. Elementy te pochodzą od sprawdzonych i cenionych producentów, a przed sprzedażą zostały dokładnie sprawdzone.

Posiadamy kompletny osprzęt jednofazowy przeznaczony do domów czy garaży jak i trójfazowy, wykorzystywany najczęściej w przemyśle. Znajdziesz u nas między innymi:

  • rozdzielnie elektryczne o różnych parametrach, zarówno przemysłowe jak i domowe;
  • gniazda siłowe różnego rodzaju;
  • zestawy siłowe;
  • gniazdo jednofazowe różnego rodzaju;
  • łączniki do różnych zadań;
  • wtyczki montowane w maszynach czy urządzeniach elektrycznych, o różnych kształtach;
  • wtyk elektryczny;
  • i wiele innych części, przydatnych przy tworzeniu instalacji elektrycznej lub jako wyposażenie urządzeń na prąd.

Gniazdo siłowe – rodzaje

Nasza bogata oferta adresowana jest zarówno do klienta indywidualnego, jak i do osób wykorzystujących energię elektryczną w pracy zawodowej. Z tego względu mamy rozbudowany asortyment gniazd siłowych. Możemy zaoferować Ci zarówno gniazdo siłowe 16A, jak i mocniejsze gniazdo siłowe 32A. Gniazda są zabezpieczone przeciwko przepięciom i mają charakterystyczny wyłącznik. 

Jeśli potrzebujesz gniazdo wyposażone w wyłącznik lewo prawo, zestawy siłowe z gniazdami, czy gniazdo siłowe podtynkowe również takie znajdziesz u nas.

Masz pytania do naszego asortymentu elektrycznego? Zapraszamy do kontaktu! Z pewnością pomożemy Ci dobrać elementy wyposażenia domu, garażu czy warsztatu, których potrzebujesz. Pamiętaj, że zakupy u nas to pewna jakość produktów i obsługi klienta. Oferujemy gwarancję na części i chcemy, aby nasi klienci byli zadowoleni z zakupów!

Marka
Typ łącznika
Przełącznik
Klasa szczelności
Cena
-
pixel