Peszle elektryczne do kabli

( ilość produktów: 14 )

Przewody umieszczane są niekiedy w miejscach, w których istnieje ryzyko kontaktu z niepożądanymi czynnikami takimi jak skrajna temperatura, ziemia czy wilgoć (a nawet woda) – szczególnie w trakcie prac remontowych. Z tego powodu należy je koniecznie osłonić i zabezpieczyć. Do tego służą peszle do kabli, które znajdziesz w naszym asortymencie.

Wytrzymałe, wszechstronne i skuteczne – postaw na dostępne u nas peszle do kabli

Prace remontowe czy budowlane wymagają wyłożenia określonych przewodów na powierzchni ziemi lub w specjalnie wytyczonych rowach, ale bez zabezpieczenia na wypadek przemoknięcia czy przetarcia. Peszle na kable są świetnym sposobem ochrony przewodów.

Czym są i jak działają peszle?

Peszle (znane także jako peszle elektryczne), to specjalne rury ochronne, przeznaczone do zabezpieczenia przewodów i kabli umieszczonych na i pod powierzchnią ziemi. Zabezpieczają strukturę elementów przed kontaktem z wilgocią, ziemią, przerwaniem itd. Konstrukcja peszli sprawia, że te mogą być wyginane, obracane czy wykładane w przewidziany w projekcie sposób, chroniąc przewód.

Gdzie stosowany jest peszel do kabli elektrycznych? Na budowie, chroniąc tymczasowe przewody elektryczne. Umieszcza się w nich także przewody telekomunikacyjne, światłowodowe, a nawet węże i rury doprowadzające media. Peszel elektryczny wykonany jest z mocnych tworzyw sztucznych, odpornych na przetarcie, uszkodzenie mechaniczne czy opady atmosferyczne i temperaturę.

Węże ochronne typu peszel w hurtowni Skonieczni24.pl

W naszej ofercie znajdziesz różnego rodzaju peszle, które dostosujesz do swoich potrzeb. Dostaniesz u nas między innymi peszel do kabli na zewnątrz (cechujący się bardzo wysoką wytrzymałością i odpornością na zmienne warunki atmosferyczne np. w czasie prac budowlanych), peszel do kabli elektrycznych ze specjalnym pilotem do umieszczenia przewodu czy akcesoria dodatkowe do peszli, takie jak piloty nylonowe o różnej grubości. Każdy peszel elektryczny, który możemy Ci zaoferować jest dokładnie sprawdzony i gwarantujemy, że jego jakość zapewnia najwyższe standardy i dostosowana jest do wszystkich, obowiązujących aktualnie przepisów.

Pamiętaj, że wybierając peszel do kabli elektrycznych musisz uwzględnić liczbę układanych w nim przewodów, ich przekrój i przeznaczenie. Jeżeli masz wątpliwości, jakiego rodzaju peszle powinieneś użyć – zachęcamy do kontaktu. Pomożemy Ci dobrać najlepsze dla Ciebie rozwiązanie. Mamy pewność, że zagospodarujemy Twoje potrzeby dotyczące materiałów budowlanych czy remontowych, w tym właśnie peszli.

Marka
Cena
-
pixel