Listwy i kanały instalacyjne

( ilość produktów: 15 )

Przewody telekomunikacyjne, elektryczne czy elektroniczne ze względów bezpieczeństwa, użytkowych i estetycznych nie powinny wisieć swobodnie na ścianach. Najczęściej zamurowuje się je na etapie remontu pomieszczeń. Co, jednak gdy chcemy położyć nowe kable, a na kucie w ścianach jest już za późno? Tu przydadzą się listwy kablowe. W asortymencie skonieczni24.pl znajdziesz korytka kablowe najwyższej klasy.

Listwy kablowe różnego rodzaju – elementy najwyższej klasy znajdziesz na Skonieczni24.pl

Dobrze dobrane listwy kablowe pozwalają na skuteczne zabezpieczenie przewodów, które trzeba poprowadzić poza systemem podtynkowym. Służą do ochrony elementów przewodzących energię elektryczną, sygnał telefoniczny lub internetowy, ale też np. popularnych przewodów HDMI czy RCA (znanych popularnie jako cinch).

Czym są listwy kablowe?

Maskownica kablowa to element wykonany z tworzyw sztucznych, który umieszcza się na ścianie lub suficie pomieszczeń użytkowych czy mieszkalnych. Posiada część stałą, mocowaną przy pomocy wkrętów lub taśmy dwustronnej do powierzchni płaskiej, a także element wysuwany, który pozwala w swobodny sposób schować w jej wnętrze przewód i zakryć go.

W zależności od grubości może pomieścić od jednego do nawet kilku przewodów. To trwała część, skutecznie maskująca przewody. Listwa instalacyjna chroni przewód przed przypadkowym pociągnięciem, przecięciem lub zalaniem, zwiększa estetykę przestrzeni i pozwala na ułożenie przewodów zgodnie z określonym planem.

Listwy instalacyjne do maskowania kabli w domu

Kanały kablowe instalacyjne stosuje się w różnego rodzaju projektach. Listwy kablowe służą do prowadzenia instalacji natynkowych w pomieszczeniach użytkowych takich jak magazyny, zakłady produkcyjne, usługowe i podobne, gdzie dostęp do okablowania może być niezbędny do zachowania prawidłowej pracy instalacji.

Profil kablowy to również świetne rozwiązanie do biur. Jeżeli masz na ścianie telewizor, projektor lub podłączasz komputer, przewody od Internetu, telewizji czy HDMI możesz estetycznie i skutecznie schować w takich listwach, zabezpieczając je przed przypadkowym przerwaniem. Co ważne, listwy kablowe z łatwością pomalujesz, dostosowując je do wyglądu ściany.

Jakiego rodzaju listwy kablowe posiadamy w naszym asortymencie?

Posiadamy szeroki wybór różnego rodzaju listew, dostosowanych do potrzeb naszych Klientów. Mamy elementy szerokie, wąskie, grubsze i dłuższe. Z łatwością możesz dociąć je i dostosować do własnych wymagań. Co ważne wszystkie elementy, które oferujemy, wykonane są zgodnie ze sztuką, z pełną precyzją i z trwałych materiałów.

Każdy profil kablowy i kanał elektroinstalacyjny wykorzystasz w domu, w biurze, w warsztacie, garażu, magazynie czy hali produkcyjnej. Elementy te są odporne na wilgoć, uszkodzenia mechaniczne i kurz. To świetne rozwiązanie dla wymagających Klientów, którzy oczekują od instalacji elektrycznej czy telekomunikacyjnej sprawnego i długotrwałego funkcjonowania bez żadnych trudności. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Cena
-
pixel