Puszki do ścian pełnych

( ilość produktów: 24 )

Puszki do ścian pełnych – wysokiej klasy elementy elektryczne

Czym charakteryzują się puszki do ścian pełnych? To elementy podtynkowe, które posiadają rozporowe mocowanie i nie są przykręcane do mocnych, pełnych i trwałych konstrukcji betonowych czy żelbetowych. Wybierając wysokiej klasy puszki, powinieneś zwrócić uwagę na ich rozmiar, typ oraz jakość. W naszej ofercie znajdziesz różnego rodzaju puszki do ścian pełnych, do wszechstronnego zastosowania.

Posiadamy puszki do ścian pełnych w wariantach modułowych (które można rozbudowywać o kolejne elementy), puszki jedno, dwu lub trójdzielne oraz łączone. Wszystkie charakteryzuje wysoka jakość wykonania, trwałość konstrukcji i spełnianie wszystkich norm i wytycznych dotyczących rozmiarów czy odporności na prąd elektryczny.

Mamy zarówno puszki do ścian cieńszych jak i puszki podtynkowe głębokie, które nadają się do umieszczenia większej liczby przewodów. Wszystko pochodzi od sprawdzonych producentów i dostępne jest w atrakcyjnych cenach.

Puszki instalacyjne do ścian pełnych murowanych

Puszka elektryczna do ścian murowanych to często spotykany element budowlano-wykończeniowy, który służy do wyprowadzenia przewodów elektrycznych czy telekomunikacyjnych lub zamknięcia newralgicznych miejsc np. łączeń. W ten sposób zawsze będziesz miał dostęp do nich, bez kucia ścian.

Jeżeli potrzebujesz pomocy w wyborze określonych puszek – zapraszamy do kontaktu. Pomożemy Ci wybrać puszki, które sprawdzą się w Twoim mieszkaniu czy domu. Na pewno będziesz zadowolony!

Marka
Cena
-
pixel