Korytka kablowe i akcesoria do systemu prowadzenia kabli

( ilość produktów: 22 )

Profesjonalnie przygotowana instalacja elektryczna wymaga nie tylko specjalistycznej wiedzy fachowca, ale też zastosowania wysokiej klasy akcesoriów, które umożliwiają wytyczenie pełnych tras kablowych. W naszej ofercie znajdziesz różnego rodzaju korytka kablowe i akcesoria kablowe, ułatwiające przygotowanie elektrycznych instalacji i bezpieczne podłączenie przewodów.

Zaawansowane korytka kablowe wszechstronnego zastosowania – postaw na nasze akcesoria

Zastosowanie tak wyspecjalizowanych akcesoriów jak korytka kablowe, jest szczególnie istotne w przygotowaniu instalacji przemysłowych – w zakładach produkcyjnych, magazynach czy innych warsztatach – gdzie obciążenie przewodów może być bardzo wysokie.

Czym są korytka kablowe i do czego się je stosuje?

Koryta instalacyjne metalowe to tak naprawdę zespół elementów, stanowiące podporę instalacyjną do ułożenia przewodów elektrycznych. Umożliwiają przeprowadzenie instalacji w górę, dół, a także na boki, bez konieczności kucia ścian. Świetnie sprawdzają się szczególnie w wykorzystaniu przemysłowym, gdyż korytka kablowe nie są chowane pod tynkiem.

Dlaczego stosuje się tego typu metalowe korytka kablowe? Ponieważ ułatwiają one dostęp do przewodów i umożliwiają sprawą wymianę instalacji elektrycznej, rozbudowę jej lub naprawę, bez konieczności zrywania warstwy ścian. Takie systemy tras kablowych są też tańsze w przygotowaniu, ułatwiając przedsiębiorcy zagospodarowanie danej przestrzeni pod względem elektrycznym.

Akcesoria do systemów tras kablowych

Dzięki dostępnym u nas akcesoriom możesz przygotować zaawansowane korytka kablowe w różnych miejscach, w tym halach produkcyjno-magazynowych o mniejszej lub większej powierzchni. Jakiego rodzaju akcesoria do korytek kablowych znajdziesz w naszym asortymencie?

  • Uchwyt do koryt Baks
  • Baks łączniki przegubowe
  • Wsporniki fajkowe
  • Wysięgniki wzmocnione
  • Zaciski różnego rodzaju
  • Uchwyty
  • Korytka elektryczne metalowe od Baks

Dostępne u nas Baks korytka kablowe i różnego rodzaju akcesoria to zaawansowana technologia wykonania, wysoka wytrzymałość i łatwość w instalacji. Wszystkie są dokładnie przetestowane i certyfikowane, zgodnie z wytycznymi przepisów BHP. Jesteśmy pewni, że komplet elementów, które oferujemy, sprawdzą się w wytyczaniu szlaków kablowych w różnych pomieszczeniach – przemysłowych i gospodarczych. Jeżeli potrzebujesz pomocy w doborze określonych akcesoriów, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Z pewnością znajdziemy najlepsze rozwiązanie, a Ty dołączysz do grona naszych zadowolonych Klientów.

Cena
-
pixel