Zestawy siłowe

( ilość produktów: 27 )

Zaawansowane zestawy siłowe do różnego zastosowania – sprawdź nasze produkty!

Potrzebujesz przygotować pełną instalację elektryczną, opartą na prądzie jedno i trójfazowym? Chcesz, aby wszystkie jej elementy były bezpieczne, trwałe i komfortowe w obsłudze? Postaw na oferowane przez nas zestawy siłowe. Posiadamy ogromny wybór różnego rodzaju produktów, które sprawdzą się w różnych warunkach.

Zestawy siłowe, które dla Ciebie mamy pochodzą wyłącznie od sprawdzonych i cenionych producentów, a ich jakość potwierdzają liczne i pozytywne opinie na temat ich produktów. Każdy element zestawu (niezależnie czy jest to rozdzielnica z gniazdem siłowym czy pełna rozdzielnica budowlana z zabezpieczeniami) posiada odpowiednie certyfikaty i atesty, dzięki czemu korzystanie z niej jest bezpieczne i efektywne.

Mamy szeroki wybór różnego rodzaju elementów siłowych. Wśród nich znajdziesz zestaw gniazd siłowych (o różnych parametrach pracy, na standardowych wtykach lub płaskich bolcach) oraz szeroki zakres różnego rodzaju rozdzielnic. Oferowane zestawy siłowe mogą pracować zarówno wewnątrz budynku, jak i na zewnątrz, w trudnych warunkach atmosferycznych. Dostosujesz go też do swoich potrzeb pod względem natężenia, gdyż mamy zestawy 16A i mocniejszy zestaw siłowy 32A.

Zestawy instalacyjne siłowe - rozdzielnice budowlane

W naszej ofercie znajdziesz wiele różnego rodzaju rozdzielnic. Co możesz u nas dostać?

  • Rozdzielnica zestaw siłowy gniazdo 16a 5p + 230v
  • Rozdzielnica budowlana z zabezpieczeniami
  • Rozdzielnica z gniazdem siłowym w postaci słupków ogrodowych
  • Rozdzielnice stacjonarne

To oczywiście tylko część z naszego bogatego asortymentu. Jeżeli masz wątpliwości dotyczące naszych produktów i nie wiesz, czy będą one pasowały do określonego przeznaczenia – zapraszamy do kontaktu. Pomożemy Ci dobrać elementy, które najlepiej sprawdzą się w określonych zadaniach. Mamy ogromne doświadczenie na rynku artykułów elektrycznych i chcemy się nim z Tobą dzielić. Życzymy udanych zakupów.

Marka
Przełącznik
Klasa szczelności
Cena
-
pixel