Gniazda głośnikowe podtynkowe

( ilość produktów: 47 )

Przewody zasilające głośniki i systemy nagłośnieniowe nie muszą być prowadzone na powierzchni ścian. Podczas remontu można je ukryć w ścianie, a na zewnątrz wyprowadzić stosując gniazda głośnikowe podtynkowe. Są to konstrukcje stanowiące część sieci nagłośnieniowej. Wyposażono je w gniazda, do których można wielokrotnie podłączać i odpinać przewody głośników. Wyglądem i rodzajem zastosowanych materiałów gniazda głośnikowe podtynkowe przypominają standardowe akcesoria elektryczne. Są też w podobnym stopniu zabezpieczone przed pyłem i dostępem wilgoci.

W tej kategorii zgromadzono produkty, które można zastosować w mieszkaniach. Nadają się także do sal konferencyjnych w obiektach biurowych, szkolnych aulach lub w salach koncertowych. Gniazda głośnikowe podtynkowe ułatwią montaż głośników, a w razie potrzeby odłączania kolumn i demontaż nagłośnienia. Część z produktów wyposażona została w okienko do wprowadzenia opisu lub innych informacji. To także ułatwi stosowanie i obsługę akcesoriów.

Gniazdo głośnikowe - jak wybrać? Jakie najlepsze?

W tej grupie produktów zgromadzono gniazda głośnikowe podtynkowe w wielu wariantach. Podczas wyboru, warto zastanowić się nad zapotrzebowaniem na konkretny produkt. Konstrukcje mają wejścia na przewody różnego typu, dlatego można zestawić je z posiadanym sprzętem. Ponadto można wybrać gniazdo głośnikowe pojedyncze lub podwójne, które daje jeszcze więcej możliwości zastosowania.

Przed dokonaniem ostatecznego wyboru należy zastanowić się nad ostatecznym wyglądem tego produktu. Poszczególne warianty różnią się kolorystyką i dostępne są w kilku podstawowych barwach. Można wybrać uniwersalne jasne czy brązowe obudowy lub postawić na nowoczesne gniazda srebrne, lub czarne. Produkty różnią się też stylistyką wykończenia. Gniazdo głośnikowe ścienne można dostosować stylem do innych gniazd elektrycznych ze sklepu Skonieczni24. Dzięki temu wszystkie akcesoria będą dobrze do siebie dopasowane.

Marka
Przedziały cenowe
Kolor
Seria
Montaż
Cena
-
pixel