Przedłużacze domowe

( ilość produktów: 30 )

Różnego rodzaju przedłużacze domowe – postaw na wygodę i bezpieczeństwo

Przedłużacze domowe wysokiej klasy zmieniają komfort korzystania z urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Dzięki nim możesz całkowicie przemodelować układ swojego mieszkania lub domu, bez kucia ścian na nowe gniazdka i obaw o stan instalacji elektrycznej. W naszej ofercie znajdziesz wytrzymałe i bezpieczne domowe przedłużacze, do wszechstronnego zastosowania.

W domu, biurze czy w domku letniskowym – wszędzie tam przedłużacze domowe pełnią niezwykle istotną rolę. Umożliwiają podłączenie kilku sprzętów do jednego gniazdka elektrycznego. Dodatkowo są zabezpieczeniem na wypadek ewentualnych przepięć (tak jak listwy zasilające z wbudowanym bezpiecznikiem). W zależności od typu domowe przedłużacze mają określoną liczbę rozgałęzień i długość przewodu.

Przedłużacze elektryczne domowe w hurtowni Skonieczni24.pl

W naszej ofercie znajdziesz wysokiej klasy przedłużacze domowe, których rola w wyposażeniu domu czy biura jest niebagatelna. Dzięki nim podłączysz szybko i bezpiecznie sprzęt komputerowy, kuchenny, urządzenia RTV/AGD i innego rodzaju urządzenia elektryczne i elektroniczne. Nie musisz mieć już gniazdka przy sobie – wystarczy Ci odpowiedni przedłużacz.

Jakiego rodzaju elementy możemy Ci zaoferować? Posiadamy między innymi przedłużacz jednogniazdkowy 1m (który możesz potraktować jako przedłużenie oryginalnego przewodu urządzenia elektrycznego), przedłużacze domowe na dwa, cztery, a nawet pięć gniazdek czy listwy zasilające z wyłącznikiem. Mamy też przewody do wymiany w razie awarii oryginalnego elementu w urządzeniu elektrycznym i sznury spiralne wszechstronnego zastosowania.

Potrzebujesz porady i nie wiesz jakie przedłużacze domowe będą dla Ciebie najlepsze? Chciałbyś dowiedzieć się więcej o jakości naszych produktów? Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Wyjaśnimy Ci wszystkie wątpliwości, bazując na naszej wiedzy i doświadczeniu. Mamy pewność, że będziesz zadowolony z jakości obsługi i samych akcesoriów, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

Marka
Długość
Cena
-
pixel