Kontrolki faz

( ilość produktów: 4 )

Kontrolki faz – gwarancja pełnej kontroli funkcjonowania instalacji elektrycznej

Instalacja elektryczna to układ, który wymaga szczególnej uwagi. Musi być przygotowany zgodnie z pewnymi, narzuconymi przez ekspertów normami, aby funkcjonować zgodnie z przeznaczeniem. Mimo to nawet najlepsze wykonanie nie gwarantuje Ci niezawodności i stuprocentowego bezpieczeństwa. Ważna jest więc okresowa kontrola instalacji, którą zagwarantują kontrolki faz.

Kontrolki faz dostępne w naszym asortymencie pozwalają na bardzo dokładne zabezpieczenie instalacji elektrycznej na wypadek wzrostu czy spadku napięcia, chroniąc zarówno układ jednofazowy jak i trójfazowy.

Czym są i jak działają kontrolki faz?

Zadaniem kontrolek faz (znanych również jako lampki modułowe czy lampki kontrolne faz) jest przekazywanie informacji o obwodach znajdujących się pod napięciem, w optycznej formie. W przypadku, gdy fazy działają poprawnie, a obwody odpowiednio przekazują energię elektryczną, lampki świecą się zielonym światłem. Jeżeli instalacja ma wady, to kontrolki również wskażą nieprawidłowość, informując o nieprawidłowym działaniu określonych obwodów.

To niezwykle ważny element każdej instalacji elektrycznej – niezależnie czy jest to instalacja typowo domowa, czy przemysłowa. Zabezpieczać możemy zarówno układ jednofazowy, jak i trójfazowy. Nieprawidłowe działanie obwodów zostanie w sposób skuteczny i szybki wychwycone, a usterki naprawione.

Kontrolki faz z zabezpieczeniem w hurtowni Skonieczni24.pl

Posiadamy kontrolki faz z zabezpieczeniem, które są skuteczną ochroną instalacji elektrycznej. Są wytrzymałe, wszechstronne i niezawodne. Posiadają wszelkie certyfikaty i zostały dokładnie sprawdzone pod kątem użytkowości, a także funkcjonowania w różnych warunkach. Dzięki temu możesz z powodzeniem wykorzystać je w domu czy w budynku służbowym. Pamiętaj, że znajdziesz u nas również szyny prądowe o wielu parametrach i inne akcesoria elektryczne, które pomogą Ci w sprawnym przygotowaniu układu dostarczającego energię elektryczną.

Marka
Montaż
pixel