Kable OWY

( ilość produktów: 13 )

W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór różnego rodzaju produktów elektrycznych i elektronicznych. Dostępne u nas kable OWY stanowią jeden z ważniejszych elementów, które możesz nabyć. Postaw na bezpieczeństwo, jakość i trwałość przewodzenia energii elektrycznej i wybierz przewód OWY z poniższej oferty.

Kable OWY – profesjonalne wykonanie, pełne bezpieczeństwo

Czym są kable OWY? To przykład przewodu oponowego. Przewody OWY to warsztatowe elementy przewodzące, które wykonane są z wysokiej jakości miedzi, opony i mocnej, odpornej izolacji. Charakteryzuje się cienką budową i odpornością na wysoką temperaturę. Dzięki temu kable OWY pozwalają na zasilania różnego rodzaju urządzeń przenośnych, w tym cieplnych.

Przewody OWY są przy okazji odpowiednio elastyczne i wytrzymałe. To sprawia, że ich zastosowanie jest bardzo wszechstronne – wykorzystasz je np. do zasilania lampy czy sprzętu biurowego.

Przewody elektryczne OWY w hurtowni Skonieczni24.pl

W naszej ofercie znajdziesz najwyższej jakości kable OWY, które charakteryzują się wytrzymałością i precyzyjnym wykonaniem. To miedziane, dokładnie zaizolowane elementy, pracujące skutecznie w temperaturze od -15 do nawet 70 stopni Celsjusza. Otrzymasz u nas przewody elektroinstalacyjne OWY o różnych parametrach, długości (dzięki możliwości dobrania „z metra”, możesz samodzielnie dostosować przewód do swoich potrzeb) i rozbudowaniu (mamy przewody jedno, dwu, trzy i kilkużyłowe). Wszystko w jednym miejscu!

Pamiętaj, że posiadamy szeroki wybór akcesoriów elektrycznych i różnego rodzaju elementów, które pomogą Ci w pracy. Kable ziemne, złączki, przełączniki, przewody elektroinstalacyjne – wszystko w jednym miejscu. Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem któregoś z naszych produktów i potrzebujesz porady – serdecznie zapraszamy do kontaktu. Z pewnością pomożemy Ci znaleźć satysfakcjonujące Cię rozwiązanie. Nasze produkty pochodzą od cenionych i sprawdzonych producentów, którzy budują swoją markę na jakości wykonania i trwałości. Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów.

Typ przewodu
Cena
-
pixel