Przewody płaskie YDYp

( ilość produktów: 17 )

Jeżeli poszukujesz wysokiej jakości płaskich przewodów elektrycznych, to trafiłeś idealnie. W naszej ofercie otrzymasz przewody płaskie o różnych parametrach, dostosowane do różnych zadań. Wszystkie spełniają najważniejsze normy dotyczące bezpieczeństwa i pracy w warunkach profesjonalnie przygotowanej instalacji elektrycznej.

Wysokiej jakości przewody płaskie – wszechstronne zastosowanie i duża wytrzymałość

Posiadamy kable płaskie, które wykonano przy zachowaniu wszelkich norm i procedur, wykorzystując do tego wytrzymałe materiały i skuteczną izolację. Charakteryzują się wysoką odpornością na zgięcia, świetną elastycznością i parametrami pracy.

Gdzie możesz wykorzystać przewody płaskie?

Zastosowanie przewodów płaskich w elektryce jest bardzo szerokie. Druty płaskie to zarówno świetny sposób na dostarczenie energii elektrycznej do maszyn i urządzeń, jak i przy tworzeniu instalacji elektrycznych różnego rodzaju – rozbudowanych czy garażowych.

Gdzie znajdą zastosowanie przewody płaskie? Dzięki ich niewielkiemu rozmiarowi i elastyczności sprawdzą się w suwnicach, instalacjach dźwigowych czy narzędziach warsztatowych stałych. Wykorzystywane są także do doprowadzenia zasilania do oświetlenia w meblach. Przewody elektroinstalacyjne płaskie to także sposób na usprawnienie elektroniki czy sterowników urządzeń.

Kable płaskie YDYp w hurtowni Skonieczni24.pl

Posiadamy różnego rodzaju przewody płaskie, w tym przewody elektryczne YDYp 5x4, 4x4 czy 3x1. Mają różną charakterystykę pracy. Nasze kable YDYp dostępne są w wersji 450V/750V co zwiększa możliwość ich zastosowania w różnych warunkach.

Pamiętaj, że oferujemy także szeroki wybór innego rodzaju przewodów (nie tylko płaskie, ale też okrągłe, przemysłowe, jedno i kilkużyłowe oraz wysokiej jakości kable ziemne), a także dodatkowe akcesoria elektryczne i elektroniczne, które sprawdzą się przy różnych projektach, urządzeniach czy remoncie instalacji w domu, czy garażu. Inwestując w oferowane przez nas elementy masz pewność, że dostajesz wysoką jakość w bardzo atrakcyjnej cenie.

Typ przewodu
Cena
-
pixel