Przewody OMY

( ilość produktów: 11 )

Współczesne instalacje elektryczne w domach czy biurach wymagają kompleksowego podejścia. Muszą być oparte przede wszystkim na trwałych, mocnych i odpornych na działanie czynników zewnętrznych przewodach. Dostępne w naszym asortymencie przewody OMY to artykuły, które świetnie wywiążą się ze wszystkich zadań, doprowadzając energię tam, gdzie to konieczne.

Zbuduj bezpieczną, skuteczną i trwałą instalację elektryczną – postaw na dostępne u nas przewody OMY

Czym są przewody OMY? To oponowe przewody elektroinstalacyjne, które zbudowane są z miedzi. Występują w wersji okrągłej (płaskie elementy to OMYp). Ich instalacja jest mocna, dość gruba i odporna na wilgoć czy uszkodzenia mechaniczne. Jednocześnie zachowują stosunkowo wysoką elastyczność. Dzięki ich właściwościom nadają się świetnie do wykorzystania w rozbudowanych instalacjach elektrycznych, w domu, biurze czy pomieszczeniach, które narażone są np. na wilgoć (mowa tu np. o wiatach garażowych czy zabudowanych garażach.

Przewody polwinitowe OMY w hurtowni Skonieczni24.pl

W naszej ofercie posiadamy kable OMY różnego rodzaju. Znajdziesz tu przewody OMY 300/300V i 300/500V. Przewody polwintowe OMY z asortymentu, który dla Ciebie przygotowaliśmy, mają wszelkie certyfikaty bezpieczeństwa, są trwałe i skutecznie przewodzą energię elektryczną. Każdy przewód linka OMY to element dokładnie wykonany element, dostosowany do nawet bardziej rozbudowanych instalacji elektrycznych.

Posiadamy dwu i trzyżyłowe przewody, które możesz wykorzystać zgodnie ze swoimi potrzebami. Pamiętaj, żeby dostosować ich właściwości do przygotowywanego planu instalacji. Jeżeli nie wiesz jaki rodzaj przewodów będzie dla Ciebie najlepszy – skontaktuj się z nami. Jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych firm na rynku, dzięki czemu możemy służyć Ci kompleksową poradą. Znajdziesz u nas również innego rodzaju akcesoria elektryczne, przewody, kable ziemne, złączki itd. Wszystko w najlepszej jakości, dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Już teraz dołącz do naszych zadowolonych Klientów!

Typ przewodu
Cena
-
pixel